Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Цікаві канікули гімназистів

Опубликована 24-11-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

Різнобарвним калейдоскопом промайнули для учнів Богодухівської гімназії №1 дні осінніх канікул. На школярів чекало багато розваг. Це різноманітні конкурси, спортивні змагання, тренінги, цікаві екскурсії й подорожі. 

Захоплюючою й багатою на враження виявилась поїздка учнів 6-х і 9-х класів до Музею Природиміста Харків та Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» у селищі Солоницівка. Експозиція меморіалу висвітлює трагедію і велич подвигу нашого народу. Хіба ж можна залишатись байдужим, перебуваючи у залах музею, присвячених рокам окупації та звільнення Харківщини від фашистських загарбників, коли ти  ніби стоїш у затишній кімнаті, дивишся на фото на стіні й раптом чуєш гуркіт вибухів, бачиш осколки бомб і розумієш, що все це було зруйноване війною… Крок за кроком розкривались перед нами сторінки великого подвигу наших земляків, які обороняли й звільняли від ворога рідну землю. Велике враження справили і нові експозиції – виставки, присвячені бійцям АТО і працівникам МВС.

Подив і захоплення викликали експонати музею природи. Дивовижні істоти від найменших до найбільших на Землі, незвичайні факти із їхнього життя, розмаїття кольорів, форм вразили нас. Скільки нового й цікавого дізнались ми від співробітників музею!

Не менше задоволення отримали ми від відвідування розважального комплексу “Французький бульвар”. Тут кожен знайшов для себе заняття до душі. Старшокласникам сподобалися льодовий каток та роледром, а учні шостого класу розважались у ігроленді та кінотеатрі 7D.

Ми дуже чудово провели час, екскурсія була пізнавальна і дуже цікава.

Спасибі нашим класним керівникам Н.В.Кудій та Т.В.Назаренко за організацію цієї поїздки.

     

Учні 9-х і 6-х класів

Богодухівської гімназії №1

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.