Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Проект «Богодухів – рідне місто моє»

Опубликована 28-09-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Виховання любові до рідної країни починається з виховання любові до своєї малої Батьківщини, краю, де народилися і зросли. Тому, реалізуючи власний проект «Богодухів – рідне місто моє» малята старшої групи ДНЗ №9 «Берізка» разом зі своїми дорослими наставниками погожої вересневої днини здійснили екскурсію «Стежинами рідного краю» — до залізничного вокзалу і до Свято-Покровського храму. Всюди нас зустрічали радушні господарі і працівники. Начальник залізничної станції «Богодухів» Герман Людмила Анатоліївна провела екскурсію приміщеннями вокзалу. Діти спостерігали, як організований процес перевозки пасажирів від купівлі квитка до очікування потяга у залі. Також познайомилися з роботою диспетчерської служби та чергового по вокзалу. І звичайно, спостерігали за роботою залізничного транспорту, вантажного та пасажирського, бо саме в цей час через станцію пройшов вантажний поїзд і прибув пасажирський рейковий автобус до ст. Смородино.

Потім відбулася екскурсія до Свято-Покровського храму, де малята дізналися, що у всі часи церква була оберегом для міста, і зараз навіть жителі найменших сіл намагаються побудувати на свої території храм. А у нашому місті є такий величний Свято-Покровський храм та будується новий Свято-Духівський храм. Діти помилувалися тим, яка чистота на території храму, як багато квітів. Настоятель о. Стефаній розповів, для чого люди приходять до храму, як поводити себе, розповів про ікони, які є в церкві. Малята мали змогу поставити свічечки, побажавши при цьому здоровʼя і добра усім своїм рідним людям. А наостанок о. Стефаній на превелику радість дітей покропив їх водичкою, щоб зростали здоровими і розумними.

Малята і педагоги дошкільного закладу №9 «Берізка» вдячні за наданий транспорт для проведення екскурсії заступнику міського голови Коваленку І.В. та начальнику КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М., а також водію Віталію Івановичу за безпечне перевезення.

 

bogodukhov-city.com.ua

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.