Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У «Дивосвіті» було весело

Опубликована 28-06-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Не намагайтеся шукати на карті Батьківщини невеличке містечко під назвою «Дивосвіт». Воно знаходиться у затишному куточку Богодухова, а точніше, у Богодухівському ліцею №3. Немає нічого дорожчого у людини, ніж Батьківщина, краса якої відкрилася одного дня як диво. Більшість дітей відправляються у літні оздоровчі табори, а деякі на відпочинок з батьками знайти та відчути красу рідної природи. Але є й такі, які залишаються у місті та не мають можливості весело та з користю провести час.

Керуючись такими думками, а також турбуючись про відпочинок підростаючого покоління, на базі Богодухівського ліцею №3 було організовано роботу табору відпочинку з денним перебуванням «Дивосвіт». За довгі роки у нас склалися міцні традиції шкільного життя, однією з яких є організація літнього відпочинку учнів ліцею. Вітер, сонце і зелень доставляють дітям особливу радість. Ці джерела допомагають отримати їм заряд бадьорості і гарного настрою на весь подальший рік.

Характерною особливістю життєдіяльності табору є індивідуальний підхід до кожної дитини, організація її діяльності з врахуванням можливостей і особливостей. Життя в таборі відпочинку «Дивосвіт» було насичене, повне подій і зустрічей. Відпочинок у таборі – це один із цікавих нових досвідів, який набуває дитина. Тому за роботу взялися професійні, талановиті та чуйні педагоги. Вони використовували всі можливості для цікавого і корисного спілкування дітей з однолітками і дорослими.

Дитина – головна фігура в таборі, дуже важливо, щоб вона відчувала себе по-справжньому комфортно, тому вихователі табору зуміли створити гарний  мікроклімат в загонах та бадьорий настрій кожної дитини.

За весь час в таборі було проведено близько 28 заходів. Перший тиждень був «пізнавальним». Діти здійснили екскурсії до служби надзвичайних ситуацій та районної електростанції, відвідали краєзнавчий музей та меблеву фабрику, побували на святковому концерті в музичній школі та оглянули виставку картин у читальній залі РБК місцевого художника Є. Чуйка, прослухали корисні та цікаві лекції у читальній залі районної дитячої бібліотеки. Всі вихованці залишились у захваті від екскурсії до Свято-Покровського храму, де отець Сергій розповів учням про правила поводження дітей у храмі та таїнство сповіді.

Наступні тижні – «розважальні». Ліцей перетворився у форт Буаяр. З великим захопленням діти долали перешкоди та шукали ключі від скарбниці. Провели низку спортивно-розважальних заходів. До дітей навідалась театральна студія «Ніка» з конкурсно-розважальною програмою. Також здійснили подорож до м. Харкова, де гуляли екопарком імені Фельдмана. Їздили на меморіальний комплекс «Висота маршала Конєва».

Від усього колективу висловлюємо щирі слова вдячності керівникам міських установ та підприємств В.О.Соломахі, С.М.Говорухі, Я.В. Козловському, С.Ф.Панову, С.Бугіру, В.А.Захаржевській, Л.А.Коваль за допомогу та сприяння в організації корисних екскурсій для вихованців. Своєю небайдужістю ви допомогли дітям побачити нове, обрати життєві орієнтири та внесли вагомий внесок у їхній розвиток.

Хочеться подякувати усім працівникам табору за професійну майстерність, за чуйне ставлення, за смачні сніданки та обіди, за веселу ранкову гімнастику. А також висловити вдячність нашим дітям за активну участь у кожному дні перебування в таборі.

Не втомлюйтесь пізнавати нове та долати перешкоди. Пам’ятайте, ви наша надія, ви наше майбутнє! Також дякуємо батькам, адже завдяки вашій допомозі ми мали змогу забезпечити повноцінне харчування та приємні солодощі нашій малечі.

Отже, літо – пора воістину золота. І від того, як людина наповниться цілющою силою природи, які позитивні емоції придбає, чим збагатиться, який настрій отримає на майбутній рік, залежить його подальша успішність та реалізація нових планів і задумів.

                 

О.ШИГИМАГА,

начальник табору відпочинку

з денним перебуванням 2015р.

Богодухівського ліцею №3

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.