Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наші «Дзвіночки»

Опубликована 27-06-2015, 10:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Ось і літо прийшло… Для учнів Богодухівської гімназії № 1 задзвеніло воно безліччю різноголосих «дзвіночків». Саме так, ніжно називається оздоровчий пришкільний табір гімназії. З 2 по 19 червня у Богодухівській гімназії №1 тривала оздоровча кампанія.

Щоранку поспішала сюди дітвора, щоб цікаво, емоційно і змістовно провести час разом з улюбленими однокласниками, вожатими і вихователями.

Головною метою та завданням табору були: створення сприятливих умов для оздоровлення та самореалізації дітей; розвиток потреби у здоровому способі життя, удосконалення знання про значення фізичної культури, гармонійного розвитку, духовного і психічного здоров’я; сприяння всебічного розвитку особистості, її індивідуальностей і талантів; розвиток в учнів самостійності, творчості, працьовитості, відповідальності, діловитості, активності, табірного врядування; сприяти учням у здобутті необхідних мовних навичок, непомітному подоланні мовного бар’єру, удосконаленню розмовної мови, поєднання навчання із захопленим відпочинком, отриманню мотивації для подальшого удосконалення знань з іноземних мов.

При організації виховної роботи з дітьми вожаті (учні 10 класу) та вихователі дотримувалися основних принципів: цікавість, добровільність, виборність, самостійність, самовиховання, саморозвиток, самореалізація.

За 14 днів табірної зміни учні гімназії пережили всю гаму почуттів: вибір друга, дружбу, зустрічі, прояв несподіваних здібностей і талантів, отримання нових знань, набуття життєвого досвіду.

Робота табору була організована за планом, в якому розроблені заходи за основними напрямами виховної роботи. В перший день відбулося знайомство дітей з табором. Кожен загін презентував себе: назву, девіз, загонову газету, загонову пісню. В День індіанця діти визначили найсильнішого в загоні та, занурившись у пригоди, стали справжніми шукачами скарбів. В День спорту діти долали смугу перешкод, брали участь в спортивних естафетах, грали у веселий футбол та незвичайний волейбол. В День талантів проявили свої найкращі акторські якості.

Під час роботи мовного табору «Magic Camp - Wunderland» були організовані цікаві заочні екскурсії до країн Великобританії та Німеччини, квести на тему «Цифроленд» та «Знайди скарб», роботи в творчих майстернях в стилі «handmade», проекти на тему традиційних свят вищезгаданих країн.

Під час роботи табору були проведені екскурсії до швейної фабрики, районного відділу міліції, музичної школи, дитячого парку.

Харчування було збалансованим, калорійним, різноманітним і вітамінізованим. Кошти для організації харчування дітей були надані батьками.

19 червня відбулося урочисте закриття табірної зміни із прощальним концертом і найкращими побажаннями.

 

Ю.Кармазова, начальник табору

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.