Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Діти хочуть миру

Опубликована 13-03-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

З чого починається Батьківщина? Звісно, з батьківського дому, з доріжки до школи. І все життя зберігаємо ми любов до мами, до тата, до рідних місць, друзів дитинства!

Це так природньо любити рідну землю. Сьогодні, коли в нашій країні війна, підростає покоління патріотів.

Ось що пишуть у своїх творах учні 6-А класу Богодухівського колегіуму №2.

Віталій Церковний: «Я дуже люблю свою Україну. Зараз моїй країні дуже тяжко: іде війна. Тисячі наших українських бійців опинилися на ній. Кожного дня чути постріли. Наша країна стогне від пролитої крові і від багатьох людських жертв. Коли я виросту, то буду робити все для того, щоб наша Україна процвітала, кращала і багатіла».

Олександр Герус: «Моя країна – Україна. Я люблю її і готовий захищати. Хочу, щоб Україна була найсильнішою у світі – вона найгарніша, найкраща. Я готовий ризикувати заради своєї батьківщини. Війна – це дуже погано, хай закінчується! Я патріот, і буду спокійний і щасливий лише тоді, коли в моїй країні настане мир».

Володимир Гарбуз: «У моїй країні живуть дуже добрі люди. Зараз, коли в Україні війна, багато людей допомагають тим, хто на фроні. Почалася війна через те, що Росія захотіла частину України. Я вірю, що моя країна переможе».

Артем  Біленко: «Я дуже люблю свою батьківщину. Коли виросту, буду її захищати. Я вдячний солдатам, які відстоюють її свободу і незалежність, захищають нас. Мрію про мирне небо і щасливе життя в рідній Україні».

Катя Таратушка: «Моя Україна дуже гарна. Я люблю свою країну і хочу, щоб вона завжди жила в мирі».

Ангеліна Максакова: «У моїй країні війна. Я дуже боюся, що війна дійде до нашого міста. Мені страшно, бо гинуть мирні люди, гинуть наші воїни-захисники. Мого дядька вбили на АТО. Вірю, що війна скоро скінчиться і ми будемо жити в мирі».

Радмила Трусенко: «Я патріот, я ніколи не залишу свою Україну. Не хочу, щоб у моїй країні проливалася кров. Тяжко усвідомлювати, що багато людей гинуть через війну. Мені дуже школа, що йде війна – вона взагалі нікому не потрібна. Мрію про мирне щасливе життя».

Хлопчики закінчили свої твори однаковими словами «Слава Україні! Героям слава!» Дівчатка ж, майбутні мами, берегині словами любові: «Люблю Україну!»

 

Д. Оксенич,

вчитель-методист, керівник гуртка юнкорів

Богодухівського колегіуму №2

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.