Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Разом до перемоги!

Опубликована 6-03-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

З метою патріотичного виховання нещодавно у Забродівській школі відбувся урок мужності «Разом до перемоги». На заході були присутні вчителі історії Богодухівського району, методисти районного відділу освіти. Перед учнями, батьками та вчителями виступили волонтери, сільський голова, переселенка з Луганщини, учасник доставки волонтерської допомоги воїнам на передову.

Всі разом згадали найбільші трагедії українського народу протягом останнього часу: Другу світову війну, війну в Афганістані, криваві події Майдану, сучасні бойові дії на Донбасі та вшанували пам’ять усіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність нашої держави, хвилиною мовчання. Тема даного Уроку мужності була обрана неспроста: її нав’язало саме життя. Адже сусідня «братня» країна-агресор розпочала в Україні підлу, неоголошену війну, яка вже грюкає в двері і нашого з вами дому. Наше спільне завдання в цей час – вистояти, допомогти один одному, зберегти незалежність нашої України, не зрадити її. Всі ми діти однієї матері – України. Батьків не обирають. Їх дає Бог. Обов’язок дітей – піклуватися про своїх батьків, любити і захищати їх. Україна – багата, сильна, щедра, красива країна. Але сьогодні вона хвора – від корупції і байдужості частини громадян, бездіяльності і безкарності правоохоронних державних органів. Вона окрадена з нашої мовчазної згоди не лише попереднім президентом, урядом, міністрами, а й армією чиновників і казнокрадів по всій країні. Та чи можна цуратися своїх батьків? Пам’ятаєте Шевченкове:

«Бо хто матір забуває, - того Бог карає. Того люди цураються, в хату не пускають»?

Україна – це птах-фенікс, який відроджується з вогню. З вогню священної Вітчизняної війни з Росією відродиться Україна.

Під час зустрічі присутні могли поділитися власними думками, порадами та досвідом. Учасники з’ясували також, що бути мужнім – це не лише хоробро і відважно йти у бій. А це – переламати, перемогти свій страх, змогти чесно висловити свої думки і зуміти їх відстояти. Пам’ятати про тих, хто зараз під «градами», «ураганами» та «смерчами», в холоді й голоді захищає нас із вами, щоб зараза із Донбасу не поширилася по всій Україні, не прийшла в наш дім, наше місто чи село, та надавати їм допомогу. Мужність – це не давати і не брати хабарів, відстоювати свої права і чесно виконувати свої обов’язки. Мужність – це почати з себе, позбутися своїх поганих звичок. Мужність – не чекати, що прийде «хтось», «добрий цар», «наш президент» і поприбирає сміттєзвалища, відремонтує дорогу, дасть нам роботу і гідну зарплату. А самому зробити, або змусити зробити це відповідні державні органи. А інакше для чого ж вони існують? Мужність – це змінити рабську пасивну «хохляцьку» психологію і стати справжньою Людиною – гідною, достойною, активною, чесною та доброю. Не люди мають бути для держави, а держава – для людей.

Отже, перемогу ми здобудемо тільки тоді, коли всі разом об’єднаємо свої зусилля і на фронті, і в тилу.

Потім у школі відбувся благодійний ярмарок, на якому зібрали кошти у розмірі 1 тисяча 127 грн, на які було придбано спорядження для військовослужбовців та передано бійцям на фронт через волонтерів ГО «Спільна справа - Слобожанщина». Для учнів нашої школи такі справи стали вже звичними. Діти часто пишуть листи, малюють малюнки, роблять сувеніри, передають теплі речі та особисті кошти для бійців на фронт. Теплота дитячих щиросердних дарунків піднімає бойовий дух українських воїнів, зігріває серця вірою і любов’ю, спонукає до нових ратних подвигів.

Учні, учителі, гості школи взяли участь у написанні колективного листа на полотнищі прапору України. Його буде передано воїнам у м. Щастя на Луганщині.

Відеорепортаж із цього заходу ви можете переглянути в інтернеті, на міському порталі «Богодухів- ТБ».

І.Дулембова,

учитель історії 

Забродівської ЗОШ І – ІІ ст.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.