Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Будьмо здорові!

Опубликована 12-02-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Упровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках і в позакласній роботі, відстеження рівня здоров’я учнів та його аналізу – основні складові навчального процесу в закладах освіти району.

Особливо причетною до даної проблеми в Богодухівському ліцеї № 3 є вчитель основ здоров’ я та захисту Вітчизни Н.А.Соболєва– педагог вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, майстер своєї справи.

Наталія Анатоліївна провела районний семінар-практикум для вчителів предмета «Основи здоров’я» за темою: «Формування здоров’я збережувальної компетенції шляхом підвищення методичної культури педагога». Учасникам семінару були презентовані найкращі надбання навчального закладу з даного питання.

Н.А.Соболєва провела майстер – клас «Я це роблю так», в ході якого поділилася власним досвідом з використання здоров’язберігаючих технологій на уроках. Учасники семінару отримали методичну й практичну допомогу щодо проведення уроків-тренінгів, з’ясували проблемні питання, обмінялися досвідом та отримали матеріали для впровадження в роботу. 

А на завершення учні початкових класів презентували театралізоване дійство «Будьмо здоровенькі!»

 

О.Беспалько,

методист райметодкабінету

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.