Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Здрастуй, школо!

Опубликована 12-12-2014, 13:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Уже стало традицією у Богодухівському колегіумі № 2 проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників.

Цього року на свято завітало 75 дошколяриків. Малят приводили цілими сім’ями, тут були не тільки тата й мами, а й бабусі, братики й сестрички. Доброзичливі усмішки гостей додавали заходу теплоти й щирості.

Директор колегіуму Т.М.Ємельяненко щиро привітала усіх присутніх і запросила приєднатися до єдиної учнівсько-учительсько-батьківської родини. Адже одним із принципів, на якому тримається шкільне життя колегіуму - це співпраця і повна довіра.

Тамара Миколаївна наголосила на тому, що робота всього педагогічного колективу спрямована саме на створення таких умов навчання, при яких дитина почуває себе комфортно, розкриває свої здібності і таланти.

Свято, яке підготували учні 8-А і 8-Б класів, стало для малят справжнім казковим дійством, у якому вони брали активну участь. Щоб потрапити до шкільної країни і визволити Журавлика, дітки наполегливо долали всі випробування, які їм загадували Баба Яга та Змій. Особливо сподобалося малятам танцювати із Бабою Ягою сучасні ритмічні танці.

А скільки було радості, коли кожен отримав у подарунок чарівного журавлика, який вміє літати.

Цим заходом Богодухівський колегіум № 2 розпочинає роботу із дітьми старшого дошкільного віку. У школі майбутнього першокласника «Журавлятко» для малят буде проведено низку заходів: свята, театралізовані вистави, виставки дитячих поробок, спільні концерти і спортивні змагання.

Учителями початкових класів будуть проведені пробні уроки на базі дошкільних закладів, для батьків першокласників - «педагогічні вітальні» з питань підготовки дітей до школи, для діток, які не відвідують дитячий садок, розпочнуться підготовчі заняття.

Важливо саме завчасно залучати майбутніх першокласників до школи, адже однією із вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти є безперервність і наступність між ланками освіти.

Адаптаційний період першокласників буде безболісним і легким, якщо малята вже зараз познайомляться із шкільним життям.

Спільна системна робота школи, дошкільного закладу, батьків – забезпечить наступність і допоможе зробити перехід від ДНЗ до початкової школи комфортним і ефективним для дітей.

Богодухівський колегіум № 2 запрошує всіх зацікавлених сторін до співпраці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.