Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Живе школа — живе село

Опубликована 31-10-2014, 10:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Шкільне життя вирує, не дивлячись на невелику кількість учнів (для порівняння: у 1971 році було 175 учнів, а зараз — 51). В школі працює дружний, професійний колектив однодумців. Для них основне завдання — виховати справжніх людей, підготувати дітей до життя в сучасному соціумі. Учні із задоволенням відвідують школу, їм цікаво на уроках, вони активно займаються і суспільними справами. Працюють у школі вокальний, танцювальний, історико-краєзнавчий гуртки ЦДЮТ. Жодне свято на селі не обходиться без школярів та їх наставників. Особливо активні сьогоднішні випускники — дев’ятикласники. Саме вони є ініціаторами і виконавцями багатьох цікавих шкільних справ.

Директор школи, О.В.Остахова, розповіла нам про тісну співпрацю з сільською радою, ТОВ “Трайгон Фармінг Харків”. Завдячуючи їм було відремонтовано шкільний водогін протяжністю 40 м, завезено дрова. І, взагалі, ніколи вони не відмовляють у допомозі.

Але нас дуже турбує питання оптимізації, - говорить Оксана Валеріївна. - Розумію, що оптимізація необхідна, хоча буде дуже прикро втратити навчальний заклад, бо тоді занепаде і село. Але ми віримо у краще майбутнє нашої школи, бо їй у наступному 2015 році виповнюється 110 років, вона має свою багату і цікаву історію. Тож не хотілося б, щоб на цьому історія Хрущово-Микитівської школи завершилась.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.