Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Турбота про здоров’я вихованців – наше найголовніше завдання

Опубликована 13-09-2014, 12:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Нещодавно пролунали перші дзвоники у всіх навчальних закладах району. Гостинно відкрив свої двері для нових мешканців і дитячий садок №9 «Берізка», прийнявши у свою веселу галасливу родину близько 30 нових діток.

До нового навчального року садочок засяяв новими барвами, завдяки підтримці батьків, спонсорів і засновників. Протягом літа працівники садочка, батьки вихованців фарбували, клеїли шпалери, будували, ремонтували приміщення, прикрашали майданчики, у садочку міняли двері, вставляли нові вікна… Робота кипіла щодня. І все це з єдиною метою – зробити садочок затишним і привітним для малюків, адже саме тут вони відкривають для себе новий незвіданий світ.

Ми дякуємо і низько вклоняємося за підтримку і розуміння батькам вихованців дитсадка, які допомагали працівникам у проведенні ремонтних робіт. Це - батьки Л.Сергієнко, В.Олексенка, З.Рамаєва, Л.Пугача,  Д.Пелехач, А.Чалої, Н.Арістова, С.Котка, Д.Павельєва, Е.Діхтяр, М.Варченка. Особлива подяка депутату міської ради і просто татусеві О.Ф. Панову за допомогу у ремонті огорожі закладу і заміні парканчика на майданчику ясельної групи, депутату районної ради і просто татусеві Р.О.Рябці, який протягом навчального року допомагав у заміні вікон на енергозберігаючі.

І напередодні свята Дня фізичної культури хотілося б зазначити, що пріоритетний напрямок діяльності нашого садочка – фізкультурно-оздоровчий. Турбота про збереження і примноження здоров’я вихованців – це найголовніше завдання всього колективу закладу. Тому й не випадково, що і 1 вересня відбулося свято Першого дзвоника з естафетами, конкурсами, змаганнями, щоб діти розпочали новий навчальний рік бадьорими, веселими, загартованими, сповненими енергії до засвоєння нових знань і відкриттів.

 

Ю. КУДЛЕНОК,

завідувач ДНЗ № 9   

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.