Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Освітяни намітили плани на майбутнє

Опубликована 30-08-2014, 10:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

28 серпня в приміщенні Богодухівського ліцею №3 відбулася традиційна районна серпнева конференція працівників освіти, в якій взяли участь шановні гості, голова Богодухівської райдержадміністрації О.П.Сластін, голова Богодухівської райради Д.К.Тризна, перший заступник голови РДА В.Б.Яцюк, міський голова Н.І.Олексенко, голова райкому профспілки працівників освіти О.О.Соловйова, начальники управлінь і відділів РДА, начальники районних установ, сільські і селищні голови, директори ЗНЗ, позашкільних закладів, завідувачі ДНЗ, заступники директорів ЗНЗ, голови профспілкових комітетів, вчителі, ветерани педагогічної праці. В цей же день відбулася виставка творчих доробок педагогічних працівників ЗНЗ і ДНЗ та виставка-продаж новинок методичної літератури.

Як завжди, за традицією, перед початком конференції відбулася посвята в учителі. Тож цього року урочисто вітали випускницю Харківської Інженерно-педагогічної академії В.М.Шмакову.

З вітальними словами звернулися до присутніх педагогів О.П.Сластін, голова РДА та Д.К.Тризна, голова райради. Вручили подяки та сказали добрі слова на адресу знаних в районі З.Г.Харченко і В.А.Ситник, директорів Крисинської та Полково-Микитівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які з цього року пішли на заслужений відпочинок. Кращих із кращих нагороджено грамотами Департаменту науки і освіти ХОДА: Т.І.Заполочну, заступника директора з навчально-виховної роботи колегіуму №2,  О.М.Калюжну, вчительку початкових класів цього ж закладу, Н.В.Куку, вчительку математики ліцею №3,  О.К.Михасюк, директора гімназії №1. Також було вручено Диплом Департаменту науки і освіти ХОДА О.В.Кальченко, виховательці ДНЗ №9 за участь у обласному етапі конкурсу “Вихователь року-2014”.

Завершила урочисту частину зібрання міський голова Н.І.Олексенко, яка привітала всіх присутніх з Днем знань та вручила грамоти директорам і завідуючим навчальних закладів міста Богодухова.

Далі відбулася робоча частина конференції. Розпочалася вона виступом начальника відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації І.Г.Безмінової. Інна Георгіївна підбила підсумки розвитку освітньої галузі району за попередній навчальний рік, наголосила на досягненнях та визначила основні завдання на 2014/2015 навчальний рік, зазначаючи, що в районі створені належні умови для здобуття якісної дошкільної, загальної та позашкільної освіти.

Після виступу Інни Георгіївни відбулось обговорення доповіді, під час якого була закцентована увага на основних складових успішної діяльності навчальних закладів. Виступили Ю.В.Кудленок, завідуюча ДНЗ№9, Т.М.Загорулько, заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею №3, М.П.Тризна, вчителька української мови та літератрури колегіуму №2.

Конференція виробила і прийняла відповідні рекомендації. В цей же час, паралельно пленарному засіданню, працювали методичні об’єднання вчителів-предметників.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.