Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День знань - радісне і хвилююче свято

Опубликована 29-08-2014, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя.

Учні шкіл, технікумів, коледжів, вузів, подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі та викладачі — люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна і урочиста.

Для Марини Олександрівни Никоненко (на фото), вчительки хімії та біології і початкових класів (за другою освітою) Богодухівського ліцею №3 цьогорічне 1 вересня — потрійне свято. Крім Дня знань, вона ще й приймає 1 клас, і її донька Валерія вперше йде до школи. Валерія вже знає свою вчительку і однокласників. “Я дуже хочу до школи, - говорить майбутня школярка. - Мені там подобається, і я хочу, щоб всі учні були розумними і слухались своєї вчительки”.

А Марина Олександрівна, користуючись нагодою, вітає всіх своїх колег, освітян району зі святом і бажає міцного здоров’я, натхнення, розумних дітей, розуміючих батьків, які б завжди діяли в унісон з учителями у навчанні і вихованні їхніх дітей.

 

Факт. Цього навчального року за парти навчальних закладів району сяде 3260 учнів, з них - 383 першокласники і 190 десятикласників.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.