Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Навчальна пожежна тривога в ліцеї № 3 (відео +2 фото)

Опубликована 28-03-2014, 15:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Нещодавно на базі Богодухівського ліцею №3 відбулося показове заняття -навчально-методичний збір - за участю директорів загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів району на тему “Організація підготовки та методика проведення “Дня цивільного захисту” та об’єктового тренування в закладах освіти”, в якому взяли участь начальник відділу освіти РДА І.Г.Безмінова, головний інспектор Богодухівського РВГУ ДСНС України в Харківській області А. О. Пономаренко та інженер з охорони праці відділу освіти Богодухівської РДА О. М. Лещенко.

Спочатку усі запрошені отримали консультаційно-методичну допомогу в підготовці проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності. Про цивільний захист та безпеку життєдіяльності більш докладно інформував А. О. Пономаренко. Анатолій Олексійович, зокрема, розповів про вибухонебезпечні предмети, про правильне поводження дітей на воді та ін. Також усі присутні мали змогу переглянути відеоролик про можливі стихійні лиха.

Далі, відповідно до плану, прозвучав сигнал оповіщення про умовну надзвичайну подію. Була проведена евакуація учнів та працівників школи з приміщення на безпечну відстань. На місце події рятувальники прибули вчасно і загасили демонстраційну пожежу на даху навчального закладу.

Оргкомітет з проведення Тижня цивільного захисту переконаний, що учні отримали практичні знання і вміння, необхідні для дітей у щоденних життєвих ситуаціях.

 

 

Подпишись на наш канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/dedel6407

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.