Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дитинство - це ранок життя…

Опубликована 28-03-2014, 11:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Відомий український педагог Софія  Русова справедливо сказала: «Дитинство – це ранок життя, а ранок повинен бути щасливим». Педагогічний колектив Богодухівського ДНЗ №9 спільно з батьківським колективом і людьми, які небайдужі до проблем підростаючого покоління, бачить мету своєї діяльності у забезпеченні доброго старту життя наших вихованців, перш за все у зміцненні і збереженні їхнього здоров’я.

Крізь всю нашу діяльність «червоною ниткою» проходить ідея перетворення одноманітних занять на заняття-вистави, що дарують дітям радість і приносять користь їхньому фізичному, інтелектуальному розвитку, формуванню міжособистісних стосунків. Наш педагогічний колектив постійно перебуває у пошуках інноваційних технологій, намагається іти у ногу з часом, робити все для того, щоб перебування у закладі приносило користь вихованцям.

Серед багатьох інновацій обрано степ-аеробіку, оскільки численними дослідженнями вчених установлено, що для дитячого організму рухи і рухова діяльність – основа успішного розвитку.

Заняття на степ-платформах цілком підходять для дітей різних вікових груп і різного рівня підготовленості. Виконуючи під музичний супровід різні варіанти кроків на степ-платформах, швидкі переходи, часто змінюючи при цьому ритм і напрямок рухів, діти отримують навантаження, відповідне біговому тренуванню. Однак, постало питання забезпечення інвентарем для цих занять, і ми звернулися до людини, якій, на нашу думку, дуже важливим є підтримання і збереження здоров’я підростаючого покоління. Людини, яка і у складних умовах сьогодення знайшла час і можливість допомогти садочку. Мова йде про депутата районної ради, директора БЕМЗу, Почесного громадянина міста і просто хорошу людину Миколу Борисовича Пушкаря, який і допоміг нам у виготовленні спортивного інвентарю.

І вже через деякий час наші вихованці мали змогу демонструвати свою майстерність у виконанні вправ степ-аеробіки, а вихователь групи старшого віку О.В.Кальченко стала переможцем у районному етапі конкурсу «Вихователь року» у номінації «Вихователь-новатор». Дуже приємно, коли є однодумці, які розуміють: якщо дитина здорова, то й процеси виховання та навчання відбуваються продуктивно, дитина здатна засвоювати нове, бути творцем свого «Я», відчувати радість життя!

Ю. Кудленок,

завідувач ДНЗ №9 «Берізка»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.