Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ми повинні знати про свої права

Опубликована 1-11-2013, 12:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

В рамках тижня правової освіти, який проходив у нашому районі, в Богодухівській гімназії №1 відбулася зустріч начальника районного управління юстиції А.І.Бородавки з учнями 11 класу гімназії (кл. кер. Т.І. Дронова).

Ця зустріч мала на меті не лише познайомити дітей зі своїми правами, а й більше дізнатися про юридичні професії. Адже сьогодні ми, учні 11 класу, стоїмо на порозі вибору своєї майбутньої професії, і тому нам було дуже цікаво дізнатися про це з вуст саме юриста.

В ході цікавої бесіди Анатолій Іванович розповів нам про те, що в Україні на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича надається безоплатна правова допомога населенню. Тож всі громадяни України можуть звернутися до органів виконавчої влади і отримати компетентну та кваліфіковану допомогу юристів.

Ми дуже вдячні йому за цікаву розповідь, адже розуміємо, що людина, яка володіє знаннями в галузі права, сміливо рухається у житті, а значить, уміло захищає свої інтереси, які закріплені Конституцією та відповідними законами України.

 

А.Сахно,

учениця 11 класу Богодухівської гімназії №1

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.