Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Треті Пушкінські читання в Харкові

Опубликована 11-06-2013, 11:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Для всіх, хто не байдужий до поетичного слова, 6 червня – пам’ятна дата. Це день народження відомого російського поета Олександра Пушкіна. Пам’ять великого митця вшановують і у нашій країні. Так, учням Богодухівської гімназії №1 пощастило стати учасниками Третіх Пушкінських читань, що відбулися 6 червня в місті Харків.

В урочистостях, що проходили в Харківській академії неперервної освіти, брали участь вчителі, студенти, учні шкіл міста і області.  Серед почесних гостей свята були директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Р.В.Шаповал, генеральний консул консульства Російської Федерації в Україні С.О. Семенов, діячі мистецтв, науковці.

В урочистій атмосфері зі сцени лунали поезії О. С. Пушкіна, романси на його слова, уривки драматичних творів як у виконанні професійних акторів, так і учнів шкіл. Щирими оплесками зустріли і виступ наших земляків.

Майстерно продекламувала вірш «К Наташе» учениця 7-Б класу Богодухівської гімназії №1  Марина Рябкіна (вчитель Н.В. Кудій). А учениця 7-А класу Олена Кравченко (вчитель Н.В.Кудій) вразила слухачів власним віршем «Пушкіну». Їх виступи були відзначені пам’ятними подарунками, які вручив генеральний консул консульства Російської Федерації в Україні С.О. Семенов. Закінчились читання покладанням квітів до пам’ятника великому митцю.

Зліва направо: Марина Рябкіна, Олена Кравченко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.