Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Незабутня поїздка (10 фото)

Опубликована 19-04-2013, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

Учні Богодухівського ліцею №3 здійснили незабутню подорож до Угорщини та Австрії. В перший же день перебування в Угорщині побували в унікальному на всю Європу природньому утворенні  - печерній купальні з термальною водою в Мішкольц -Тапольце. 

Світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», гарячий басейн, водоспад дали можливість відчути себе римськими патриціями. Відвідали ми і Долину Красунь, де скуштували справжні угорські страви. Наступним було місто угорського бароко Егер. Оглядова екскурсія визначних місць ознайомила нас з площею Добо, фортецею з панорамою міста, Базиліку (прямокутна у плані споруда, розділена усередині рядами колон або стовпів на 3—5 частин, одна з основних типів християнського храму) з найбільшим в країні органом, мінаретом ХVІІ ст. та палацами в стилі бароко і рококо…

А далі був Будапешт з його красою і комфортабельним готелем. Екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю» вразила всіх: старовинний Буда та елегантний Пешт, розділені величним Дунаєм. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкращий у світі Парламент, базиліка Св.Іштмана, унікальний готичний собор Богородиці, тераси Рибацького бастіону та Королівський  палац. Чудовим завершенням знайомства з Будапештом стала прогулянка на кораблику по Дунаю «Будапешт в ілюмінації».

На четвертий день подорожі ми вже були у Відні, столиці Австрії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр в кільці садів і парків, витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса. Екскурсія розпочалася зі знайомства з зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі – прогулянка по Віденській Рінштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору Св. Стефана. Наступного дня – відвідини найближчого до столиці міста Сантендре, звивисті вулиці якого ведуть до семи храмів, пари дюжин музеїв, вуличних вернісажів. Особливо вразив всіх музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі, де всі ми придбали собі по сувеніру. А ще особливе задоволення отримали діти від відвідин аквапарку «Акваворлд Будапешт». На зворотному шляху здійснили пішохідну екскурсію по Львову «Львів – королівське місто», яка стала прекрасним завершальним акордом туру!   

 

В.Павленко, Т.Кривко,

вчителі - керівники поїздки

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.