Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сорок п’ятий випускний у медичному коледжі

Опубликована 12-03-2013, 09:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Так, у перший день весни відбувся урочистий саме ювілейний, сорок п’ятий, випуск студентів Богодухівського медичного коледжу. Того дня дипломи отримали 30 фельдшерів, з них з відзнакою вручили Валентині Піковець, Наталії Федусяк. Гомінливі випускники, радісні обличчя їхніх батьків, схвильовані педагоги, гарні букети квітів поваги, пісні, танці й вітання – все це прикрашало ошатну залу районного будинку культури.

В урочистій обстановці юнаків та дівчат, які завершили навчання в медколеджі, вітали викладачі, батьки, студенти, зичили успіхів у житті. Поздоровити випускників прийшли також заступник голови райдержадміністрації О.В.Сизоненко, заступник голови райради І.П.Самутін, голова міської ради Н.І.Олексенко. Наталя Іванівна в своїй урочистій промові передала й слова-вітання уже колишнім студентам від народного депутата України О.М.Біловола. Вона також нагородила грамотою міської ради за активну участь у житті Богодухова випускника Вадима Проненка та заступника директора з навчальної роботи В.І.Білаш.

Традиційно з особливими емоціями сказати напутнє слово і вручити дипломи вихованцям вийшла на сцену директор медколеджу А.Ф.Глазунова. Вітаючи юнаків та дівчат, Алла Федорівна, зокрема, побажала майбутнім медикам доброї долі, людяності, удачі в подальшому і не зупинятись на досягнутому, адже рідна альма-матер уже пишається кожним із них. Директор також наголосила, що двері закладу завжди будуть відчинені для тих, хто зараз покидає його стіни. Медколедж і справді за ці три з половиною навчальних роки став для студентів другою рідною домівкою. Цього дня Алла Федорівна, окрім дипломів, вручила багатьом студентам грамоти і подяки за активну участь у житті коледжу.

З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому майбутньому, до «своїх дітей» звернулась куратор групи Н.М.Авєльцева.

Привітати юних фельдшерів  уже за традицією прийшов і отець Стефаній. Він висловив свої найщиріші побажання доброї долі і вручив дипломованим медикам іконки-обереги. Не залишились випускники у той день без батьківської ласки і слів підтримки, з якими піднялася на сцену мама О.М.Михайлишин.

А про те, що медики не мають права на помилки, своїм однокурсникам нагадала Наталя Федусяк, яка зачитала клятву Гіппократа, а останні слова «присягаюсь, присягаюсь, присягаюсь» промовили в один голос усі випускники.

Гарний концерт, як це вміють робити студенти медколеджу, приготували для випускників ті, хто ще рік-два ходитимуть на лекції черпати медичні знання. На сцену РБК виходили не просто юні медики. Вони ще й артисти, танцюристи, співаки, словом, обдаровані особистості.

Випускники відділення ”Лікувальна справа"

Директор коледжу А.Ф.Глазунова  вручає диплом з відзнакою випускниці Валентині Піковець.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.