Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Її талант - бути Вчителем

Опубликована 7-03-2013, 18:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Кожна людина має свій талант. А людина, про яку ми хочемо розповісти сьогодні, має свій величезний талант – бути Вчителем. Вчитель - це людина, яка не лише несе знання дітям, а й надихає їх на нові здобутки. Недарма говорять, що: «Посередній учитель розповідає, гарний — пояснює, чудовий — демонструє, а геніальний — надихає». Саме такою людиною є вчитель історії Богодухівської гімназії № 1 – Валентина Вікторівна Яковлєва, яка майже тридцять років працює в цьому навчальному закладі.

Народилася Валентина Вікторівна 9 березня 1958 році у одному із сіл Полтавської області – Тарасівці. Люблячи історію та дітей, вона вирішила поєднати ці два захоплення та присвятити себе нелегкій викладацькій справі. Тому в 1976 році вступила до Харківського державного університету на історичний факультет. Нелегка доля вчителя, але, незважаючи на всі труднощі, вона не покинула улюбленої справи та досягла успіху, про що свідчать її численні грамоти і дипломи. В червні 2010 року вона отримала відзнаку – «Відмінник освіти України». Але це не головна нагорода Валентини Вікторівни. Найкраща нагорода  – це любов та повага її учнів, які, навіть закінчивши школу, провідують свою улюблену вчительку. Дозволимо собі відкрити один із її секретів такої поваги зі сторони дітей — вміння спілкуватися з ними на одному рівні. До кожного свого учня вона ставиться не лише як до школяра, а як до особистості - з повагою. Саме таке відношення є запорукою того, що учні люблять її предмет, а деякі неодноразово ставали переможцями районних олімпіад.  

У 2010 році Валентина Вікторівна організувала дослідницьку групу, учасники якої вивчали життя своїх прадідів та прабабусь у роки Великої Вітчизняної війни. Тоді група стала лауреатом обласного етапу Всеукраїнської акції «Шляхами подвигу і слави» - «Слобідські дзвони Перемоги». 

Окрім викладацької діяльності, Валентина Вікторівна - активістка шкільного методичного об’єднання вчителів історії, неодноразово була його керівником, ділиться своїм досвідом роботи з молодими вчителями. Її роботи часто публікуються у фаховому виданні «Історія та правознавство», вона бере участь у щорічних виставках-ярмарках педагогічних ідей та технологій.

Учні 9-А класу

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.