Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Змагалися юні олімпійці

Опубликована 7-03-2013, 17:30 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Богодухівський ліцей № 3 гостинно відкрив двері для учасників ІІ етапу (районного ) Малих Олімпійських ігор.

Спортивний зал для проведення церемонії відкриття та проведення змагань був належно підготовлений гостинними господарями. Малі Олімпійські ігри відкрив парад команд-учасниць, у якому взяли участь юні спортсмени з 12 шкіл району ( Богодухівських - гімназії №1, колегіуму №2, ліцею №3, Шарівської, Кленівської, П. -Микитівської, Братеницької, Кручанської, Матвіївськї ЗОШ І-ІІІ ст. та Максимівської, Петропавлівської, Павлівської ЗОШ І-ІІ ст.)  Під звуки олімпійського маршу команди вишикувались для урочистого відкриття. Вадим Ігнатенко, переможець  районних та неодноразовий переможець обласних спортивних змагань, та Олександр Хворост, призер першості кубка Білонога, переможець районних і обласних змагань з легкої атлетики, внесли олімпійський вогонь та прапор. Юні спортсмени урочисто дали спортивну клятву.

Учасників церемонії привітали ветерани спорту Богодухівського району – С.М. Кватирук та  В.І. Сахно, випускники Харківського державного вищого училища фізичної культури - Максим Могилат і Вікторія Калашнік. Після урочистого відкриття юні спортсмени з завзяттям змагалися в різних іграх, естафетах. Далі все було як на справжніх Олімпійських іграх. Змагання проходили надзвичайно завзято і, головне, чесно. А, взагалі, переможених не було, бо перемогла дружба!

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі. Сподіваємось, що хтось із наших юних спортсменів зробить свій внесок у справу розвитку Олімпійських ідеалів.

          Фото на згадку з ветеранами спорту

Олімпійський вогонь та прапор вносять Вадим Ігнатенко і Олександр Хворост , а вітає всіх С.М.Кватирук

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.