Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Одинадцятикласники з Братениці – переможці обласної олімпіади з фізкультури

Опубликована 7-03-2013, 17:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Третій (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізкультури і спорту відбувся  на базі Харківського вищого обласного училища фізичної культури і спорту №1.

До речі, олімпіада з фізкультури проходила вперше. Право захищати честь Богодухівщини на обласному етапі вибороли одинадцятикласники Братеницької ЗОШ І-ІІІ ступенів - Вадим Ігнатенко та Юлія Сидоренко. Всього ж на олімпіаді було представлено 44 команди-переможниці районних, міських етапів.

Першого дня команди зареєстрували, представили суддівську бригаду, і розпочалися змагання. Спочатку була теоретична частина – 30 запитань з теорії та методики фізичної культури, правил гри з різних видів спорту, історії Олімпійського руху та ін. На відповіді було відведено 30 хв. А потім розпочалася практична частина – вправи з гімнастики та легкої атлетики. А вже ввечері першого дня, після обіду та екскурсії, команди змагалися у виконанні «туристичної естафети». Необхідно було поставити намет, зав’язати вузли, подолати жердини.

Другий день знову ж розпочався з реєстрації учасників, на яких потім чекали практичні завдання з ігрових видів спорту: баскетболу, волейболу, гандболу, футболу. У підсумку напруженої дводенної боротьби учні, що захищали спортивну честь нашого району, посіли ІІІ місця: і Вадим (рейтинговий бал 15), і Юлія (рейтинговий бал 20). Крім того, Юлія  посіла загальне перше місце з теорії, а Вадим – третє місце з гандболу серед 44 учасників.

Я щиро вдячний вчителям фізичної культури О.І.Остахову та І.І.Босенку за допомогу у підготовці до виконання завдань з туризму, методистам райметодкабінету та адміністрації школи за допомогу в оформленні необхідної документації, водіям відділу освіти  - О.А.Моїсеєнку та О.Д.Ножці за вчасне підвезення команди до місця змагань та додому. До речі, в перший день команда виїхала о 6.00, а приїхала додому о 20.00.

Було дуже приємно побачити своїх давніх друзів, з якими я навчався в педінституті. Один з них – нинішній тренер дівочої волейбольної команди ХВОУФКС №1, а в недавньому минулому гравець та капітан волейбольної команди «Локомотив»  (Харків) Андрій Оніпко.

С. Линник,

вчитель фізичної культури

Братеницької ЗОШ І-ІІІ ст. 

Теоретичні питання були не з легких

На практиці Вадим показав всі свої здібності

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.