Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Театралізована вікторина – для школярів

Опубликована 7-03-2013, 12:30 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

Життя у районній дитячій бібліотеці вирує. Кожного місяця працівники книжкового храму проводять для школярів цікаві і пізнавальні заходи.

Приміром цього року в районній дитячій бібліотеці пройшло більше десяти заходів, присвячених різним напрямкам виховання дитини. Тут відзначили ювілеї від дня народження і українського поета В. М. Сосюри та В. С. Стуса, і російських письменників А. Давидова та М. Пришвіна, і французького казкаря Ш. Перро та фантаста Жуль Верна. Також відбулася поетична година до Міжнародного дня рідної мови та книжкова вікторина до Дня Святого Валентина. Проводився конкурс «Найкращий читач 2012 року».

Ось і нещодавно в бібліотеці пройшла літературно театралізована вікторина за творами французького казкаря Шарля Перро та російського письменника Миколи Носова.

Бібліотекар районної дитячої бібліотеки Л. І. Затуливітер та керівник театралізованої студії «Ніка» районного будинку культури В. А. Захаржевська, разом з учасниками театралізованої студії Кариною Салдугановою, Дариною Оливою, Юлією Глибокою, Валерією Сластін, Софією Гомелою підготували цікаву вікторину для учнів 5-х класів ліцею №3 (керівник В. В. Лакеєв).

Під час заходу діти уважно слухали виступаючих, охоче відповідали на запитання ведучої, одним словом залюбки поринули у світ казки.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.