Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Тиждень професій у ліцеї №3

Опубликована 26-02-2013, 09:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Нещодавно у Богодухівському ліцеї №3 було проведено декаду профорієнтації.

Богодухівський ліцей разом із районним Центром зайнятості організували «тиждень професій» для учнів 5-11 класів. Учні зустрілися із представниками популярних професій, - кухарями, військовими та лікарями. Перші уроки майбутні підприємці отримали на ярмарку-розпродажу, де могли продати або придбати солодощі. Діти охоче брали участь у вікторині «Професія і здоров’я», під час якої мали змогу отримати подарунки та дізнатися багато нового.

Були проведені  майстер-класи Інни Миколаївни Лакєєвої з модульного оригамі та ниткової графіки. Протягом двох тижнів у фойє ліцею була представлена виставка малюнків п’яти-класників «Професія моєї мрії», презентація плакатів «Профорієнтаційний вісник» та ще багато цікавого. Під час перегляду відеороликів учні 8-9 класів ознайомилися з розмаїттям світу професій. Фіналом декади була виставка дитячих робіт «Скарбничка цікавих ідей».

У цьому великому світі кожен повинен визначитись, ким бути і якою справою займатися. Одинадцятикласникам зустріч-бесіда з представниками Центру зайнятості О.В. Філіповою та О.А. Носенко допомогла розібратися в собі, отримати відповіді на питання, які їх хвилювали. Учні ліцею щиро вдячні за змістовну і необхідну інформацію й підтримку в підготовці та проведенні декади. Правильно обрана професія – це  шлях до успіху.

 

Учні одинадцятих класів

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.