Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ліцей №3: «Подорож у дитинство»

Опубликована 22-02-2013, 14:51 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Вечір-зустріч випускників в ліцеї №3 «Подорож у дитинство» відбувся в святково прикрашеному приміщенні з незмінним блискучим ведучим, випускником школи - Володимиром Ярошенком: з веселими сценками, виступами учнів ліцею та випускників.

Особливо всіх порадував випускник 2000 року Андрій Федоров, який в ролі Остапа Бендера примусив всіх поринути в атмосферу юності.

Пісні у виконанні  випускниці 2010 року Вікторії Демченко, лауреата міжнародних конкурсів, теж нагадали присутнім про їх минуле.

Виступи випускників, вчителів перемежалися художніми номерами ліцеїстів. Сценка з життя школярів 70-х, 80-х років з барабаном, піонерським горном випускників тих років була справжнім подарунком для присутніх.

Гості свята зустрілися не лише зі своїми друзями, а й поринули у своє безхмарне дитинство, згадали різні цікаві випадки свого шкільного життя, поспілкувалися зі своїми вчителями.

Фіналом зустрічі став традиційний святковий феєрверк. Свою допомогу в організацію проведення зустрічі надали колишні випускники -  О.А.Мальцев, В.В.Літошко, Д.Г.Шевченко, Л.А. Стеріоні, В.О.Лобойко, І.О.Сердюков, О.Ф.Панов, С.Ф.Панов, Т.Г.Колеснік.

Випускники 70-х, 80-х років на зборах піонерського загону

На сцені випускники 1993 року      

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.