Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Цікава подорож до музею органів внутрішніх справ

Опубликована 22-01-2013, 12:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

На зимових канікулах наш клас на чолі з класним керівником Т.І.Дроновою відвідав історичний музей органів внутрішніх справ міста Харкова. Нас зустріла привітна жінка – директор музею Людмила Олександрівна Панаско й розпочала розповідь про історію виникнення міліції.

Ми дізналися, що музей історії органів внутрішніх справ харківської міліції було відкрито в січні 1972 року. Він має три зали: меморіальний зал, зал пам’яті загиблих співробітників міліції та зал Великої Вітчизняної війни. В кожному представлено експонати, які характеризують певний період історії харківської міліції.

Так, в залі Великої Вітчизняної війни представлено документи, фотографії співробітників харківської міліції, які воювали в роки Великої Вітчизняної війни.

У залі пам’яті загиблих співробітників міліції є меморіальна дошка, на стендах розміщено фотознімки співробітників міліції, загиблих при виконанні службових обов’язків, там знаходиться форма, особисті речі, документи, зброя.

Матеріали, представлені в експозиціях музею, відтворюють цікаві сторінки історії харківської міліції, сприяють вихованню молоді в дусі поваги до старшого покоління та славних традицій харківської міліції.

До музею не можна заходити без хвилювання, душевного трепету: кожний експонат-пам’ятка - це перегук минулого з сучасністю. Ми мали змогу подивитися старовинні фото поліцейських, які несли сувору службу з охорони порядку; ознайомитися з архівними документами, газетними вирізками, нагородами, якими відзначали колись офіцерів і рядових. Зокрема, нашу увагу привернули медалі «За беспорочную службу», «За усердие». Зацікавили стенди, на яких багато невідомих донедавна документів, що віддзеркалюють історію створення і становлення харківської міліції. Представлені обмундирування вартових порядку різних часів, зразки зброї, рапорти, звіти. Є в музеї і всілякі експонати минулих часів, уніформа поліцейських інших держав.

Нам дуже сподобалась екскурсія по музею, ми дізналися багато нового про суворі будні харківської міліції, її загартування у боротьбі зі злочинністю.

                                     

Юлія Гармаш, 

учениця 10 класу гімназії №1

Цікава подорож до музею органів внутрішніх справ

 

Цікава подорож до музею органів внутрішніх справ
Цікава подорож до музею органів внутрішніх справ
Цікава подорож до музею органів внутрішніх справ

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.