Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Екскурсія до суду

Опубликована 12-01-2013, 10:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Через рік ми закінчимо школу, але вже зараз перед нами стоїть питання вибору майбутньої професії. Тому дуже важливо не помилитися у своєму виборі, адже від нього буде залежати наше майбутнє.

Тому наш класний керівник Т.І.Дронова робить все для того, щоб ми змогли познайомитися якомога більше з різними професіями.

Так, нещодавно ми відвідали поважний державний орган - Богодухівський районний суд, де наочно побачили професію, яку могли б для себе обрати в майбутньому, адже серед нас є ті, хто вже зацікавився правознавством.

Розпочалася екскурсія із канцелярії суду, де ми дізналися про реєстрацію, рух документів та порядок роботи із ними, про порядок надання та отримання інформації. Адже канцелярія забезпечує потреби не тільки самого суду, а й надає відповідну інформацію громадянам.

Потім відбулася зустріч з заступником голови районного суду Д.В.Шалімовим, який розповів нам про цю відповідальну професію, про те, скільки потрібно пройти інстанцій для того, щоб стати суддею. Дізналися ми, що, окрім знань, для роботи судді потрібна вдумливість. Суддя ніколи не повинен ухвалювати рішення поспіхом. Повинен все ретельно зважити та неупереджено оцінити.

Побували ми і в залі судових засідань, де працівники суду провели для нас анонімне анкетування «Знайомство з судом», прочитали цікаву лекцію, після якої ми мали змогу поставити запитання та дізнатися нове про цю професію, безпосередньо про систему забезпечення порядку та безпеки під час судових засідань, про спеціальну систему доставки  до суду потенційно небезпечних підсудних. Також ми переглянули цікавий  фільм про роботу суду, зокрема, Європейського. Дізналися про те, що в 1997 році Європейський суд почав розглядати справи українців і першою справою була справа Гонгадзе, і що серед мешканців нашого району також є громадяни, які зверталися до Європейського суду.

Екскурсія виявилася  цікавою і повчальною для тих, хто хоче вдумливо обрати свою майбутню спеціальність. Втім, як зазначили самі працівники суду, ця робота надає колосальний досвід та практичні навички.

Тому ми хочемо висловити слова подяки всім працівникам суду, а особливо заступнику голови районного суду Д.В.Шалімову, керівнику апарату районного суду М.Д.Феню та його заступнику О.М.Тетянченко, головному спеціалісту інформаційних технологій К.В.Колесніченку за те, що, незважаючи на обмаль часу і загруженість в роботі, приділили нам увагу. Можливо, через декілька років по закінченні навчання хтось із нас прийде працювати до судових установ.

Учні 10 класу Богодухівської гімназії

№1 (кл.керівник  Т.І.Дронова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.