Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Поважний ювілей колегіуму (6 фото)

Опубликована 5-01-2013, 11:13 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Колегіуму  - 75. А починалася його історія з Богодухівської неповної середньої школи №1, потім це був притулок для дітей сиріт, Богодухівська середня школа №2, Богодухівська політехнічна середня школа №2, Богодухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 і з 2005 рокуБогодухівський колегіум №2.

Працює в колегіумі дружній творчий колектив з 70 педагогів, з яких 12 «Старших вчителів», 13 – «Вчителів-методистів», 9 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України» і 2 – нагороджені знаком «В.Сухомлинський». 20 педагогів були у відповідні роки переможцями районного конкурсу «Учитель року». За 75 років школа випустила 237 золотих і срібних медалістів. 40 учителів і працівників колегіуму були випускниками школи №2.

На ювілей рідної школи зібралися випускники різних років, вчителі і учні колегіуму, почесні гості. Вітав у цей день всіх присутніх зі святом їхньої рідної школи народний депутат України О.М.Біловол. Як завжди, відвідуючи цей навчальний заклад, Олександр Миколайович і цього разу приїхав не з пустими руками – подарував на ювілей музичну апаратуру для проведення шкільних заходів та вручив колективу колегіуму Почесну грамоту міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

- 75 років – це традиції. 75 років – це вже історія. Це педагогічний досвід колективу. Прекрасний викладацький та учнівський склад, теплі стіни, учительське щире і відкрите серце – все це відчувається, як тільки заходиш до школи. Для мене школа – святе місце, тому що тут виховується духовність наших дітей. Такі слова адресував присутнім шановний гість.

Не залишив без уваги цю поважну дату навчального закладу голова райдержадміністрації В.М.Бєлий - слова подяки та визнання звучали на адресу сіячів доброго і вічного, адже саме вони формують світогляд дітей. І юні спортсмени колегіуму навесні вже будуть тренуватися на майданчику з тренажерами. А міський голова Н.І.Олексенко до своїх добрих слів на адресу колегіуму додала разом з директором механічного заводу М.Б.Пушкарем ще й дитячий майданчик для молодшої школи. Щиро вітав ювілярів і заступник голови Богодухівської районної ради І.П.Самутін.

Особливо теплі слова адресувала колективу колегіуму начальник відділу освіти райдержадміністрації  І.Г.Безмінова, бо вона сама є його випускницею і вся трудова діяльність до відділу освіти  пройшла в цьому навчальному закладі. Разом з головою профспілки працівників освіти О.О.Соловйовою вручили вони і свої подарунки ювілярам.

Завідуючі дитячими садками №5 і №7 Л.Г.Нечай (теж випускниця школи) і Т.В.Назаренко вітали колег зі святом від дошкільників (фото №2).

Багато добрих слів було сказано і випускниками школи – тими, які ще зовсім недавно сиділи за партою, а сьогодні досягли певних успіхів, і тими, хто вже давно покинув стіни рідного закладу. Випускники школи низько вклоняються педагогам за те, що вони навчили їх думати, працювати, допомогли вибрати власний життєвий шлях. Випускник 1975 року І.В.Коваленко привітав усіх присутніх зі святом і подарував в класну кімнату двері. Вітала від випускників 1953 року з ювілеєм знаний в районі лікар-хірург З.О.Тур. Поділився своїми спогадами і колишній директор школи з 32-річним директорським стажем К.Н.Дем’яненко.

Привітали присутніх на святі вчителів-ветеранів, педагогів, колишніх випускників школи, згадали і сімейні династії і шкільні сімейні пари, які теж були присутні на святі. В ході свята було визначено «Керманичів шкільного корабля», «Королів педагогіки», «Учнівські династії середньої школи №2»,

Хвилиною мовчання згадали всіх директорів і педагогів, які вже пішли з життя.

Вправно вели святкове дійство М.П.Тризна і Л.О.Ярошенко, номери художньої самодіяльності перемежали виступи гостей і хазяїв свята (фото № 3). А на завершення всіх чекав святковий торт зі свічками.

До речі, всі гості свята мали можливість пройтися по школі, відвідати свої класи, ознайомитися з виставкою дитячих поробок, вчительських творчих досягнень, в українській світлиці посмакувати варениками та випити узвару, послухати цікаву екскурсію в шкільному краєзнавчому музеї, розглянути старі фото з історії школи. До пізнього вечора гомоніла школа, відзначаючи свій поважний ювілей.

Тож подальшого процвітання тобі, ювіляре

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.