Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наступність у навчанні - успіх у майбутньому

Опубликована 14-12-2012, 15:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Протягом багатьох років мають тісний звязок між собою Богодухівський ліцей № 3 та дошкільні заклади № 5 та № 9. Педагогічні колективи здавна дійшли  висновку, що працювати окремо просто неможливо. Проблема наступності між початковою ланкою та старшими групами дитячих садків завжди була і є актуальною і відноситься до числа найважливіших.

Удосконалення шляхів співпраці для подолання проблем наступності між ДНЗ та початковою школою, робота за новим державним стандартом, аналіз підручників для першокласників.  Саме ці теми обговорювались на методичному бенефісі вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ. Було переглянуто відкриті уроки української мови та математики, які провели вчитель початкових класів вищої категорії, старший учитель Н.В.Бобрик та вчитель початкових класів вищої категорії О.М.Оксенич. Першокласники показали своїм колишнім вихователям власні досягнення за короткий час навчання в школі.

А далі гості ліцею були запрошені на свято, де наймолодших школярів було прийнято до жителів «країни Веселкової». Після переглянутих уроків та урочистостей всі учасники семінару поринули в «Калейдоскоп ідей». По закінченні за «круглим столом» заступник директора з НВР Т.М.Загорулько, керівник творчої групи вчителів початкових класів С.В.Вінникова, вчителі початкових класів ліцею та вихователі Н.О. Штих, О.О. Дейнеко (ДНЗ № 9), методист Л.С.Білоус та вихователі Л.В.Кривцова, О.М. Григорова (ДНЗ № 5) висловлювали свої думки, ділились досвідом, спостереженнями.

Тепла зустріч закінчилась словами великого педагога В.Сухомлинського: «Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове появляється в житті поступово і не збентежує лавиною переживань».

 

Т. Загорулько,

заступник директора

з НВР

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.