Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Нові здобутки, нові перемоги

Опубликована 14-12-2012, 11:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Нещодавно учні Богодухівської музичної школи ім. В. Т. Борисова стали переможцями в обласному фестивалі творчості «Перлини Слобожанщини», який відбувся в м. Ізюм.

Вихованці посіли перше місце в таких номінаціях: «Висхідна зірка» (Лев Голуб, викл. І.Ю. Чубенко), «Висока виконавська майстерність (Андрій Бараннік, викл. О.В. Бараннік; Ліза Федоренко, викл. І.Ю. Чубенко; хореографічний колектив «Світлячок», викл. О.М. Васильєва), «Краще створення художнього образу» (Вікторія Суялко, викл. О.В. Козловська) – переможці були нагороджені дипломами та медалями.

Також учні музичної школи гідно виступили  на третьому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії» в м. Харкові. Олексій Доценко та Діна Педоренко (викл. М.О. Павленко) стали дипломантами третього ступеня, а Андрій Бараннік посів перше місце і одержав запрошення в м. Київ на Всеукраїнський проект «Творчий шанс», де став лауреатом в номінації естрадний вокал.

Яскраво виступали вихованці музшколи (А. Бараннік, Ю. Лобойко, хореографічний колектив «Світлячок») і на першому Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Dans Song Fest-2012» в м. Харкові. Змагання видалося нелегким, тому що серед учасників конкурсу були учні не лише музичних шкіл Харкова, а й музичного училища та державної академії культури. Однак наші учні трималися впевнено і гідно захищали честь Богодухівського музичного закладу.

На фото: (зліва направо) Вікторія Суялко, Андрій Бараннік, Лев Голуб, Ліза Федоренко.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.