Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Співпраця заради майбутнього

Опубликована 7-12-2012, 13:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Нещодавно Богодухівським районним центром зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «Крок у трудове  майбутнє» для учнів професійного аграрного ліцею. Мета, яку служба зайнятості ставила за головну, - допомогти випускникам реалізувати свій потенціал – працевлаштуватися або ж продовжити навчання у вищому навчальному закладі.

Розпочався захід з презентації навчальних закладів м.Харкова: житлово-комунального технікуму Харківської національної академії міського господарства, коледжу текстилю та дизайну, Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва. Деякі учні з близько двохсот запрошених залишили свої дані для навчання на підготовчих курсах у ВИШах. Цього дня третьокурсники – майбутні кухарі, кондитери, трактори-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – зустрілися з роботодавцями. Уже сьогодні деякі роботодавці Богодухова та району готові взяти учнів ліцею на практику, а у майбутньому, можливо, і працевлаштувати. Учні 1-3 курсів також отримали інформацію щодо легалізації працевлаштування, послуг служби зайнятості, отримали навики складання резюме. Соціальні партнери центру зайнятості – районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели тренінг «Туберкульоз – це серйозно». Фахівець із соціальної роботи Н.А.Бойко розповіла учням про причини захворювання, як від нього уберегтися.

Як зазначила В.І.Рудінська, заступник директора з НВР аграрного ліцею: «Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами завжди є плідною. Це запорука успіху для учнів у майбутньому. Адже вони стають більш обізнані, інформовані. Впевнена, що зустріч, організована Богодухівським районним центром зайнятості,  допоможе нашим учням розширити своє бачення ринку праці, конкуренції, а отже, вони матимуть більше можливостей для працевлаштування”.

Головний спеціаліст профконсультацій О.В. Філіпова розпочала зустріч учнів та представників ВИШів

Головний спеціаліст, юрисконсульт РЦЗ О.А. Носенко розповіла учням ліцею переваги легального працевлаштування

Р.М. Косенко, заввиробництвом кондитерського цеху БЕМЗу розповіла майбутнім кухарям про підприємство

Головний інженер СВК ім. В.Н. Каразіна В.О. Опришко запрошує випускників пройти практику в господарстві.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.