Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Цікаве поряд

Опубликована 30-11-2012, 13:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Хто з нас не любить солоденьких цукерочок? А хто ніколи не пробував смачненьких карамельок? Впевнені, що таких людей немає.

А ось нам, учням 5 - 6 класів Богодухівської гімназії № 1, ще й дуже пощастило. Ми не тільки поласували досхочу цукерками, а й побачили, як їх виготовляють на кондитерській фабриці «Рошен» міста Кременчук. Нещодавно разом з нашими класними керівниками О.В. Богаєнко, Н.Ф. Кривенко, Н.В. Кудій, Т.В. Супрун ми побували там на екскурсії. Одягнувши спеціальний стерильний одяг(фото-2), ми пройшли у всі цехи підприємства і побачили, як у велетенських цистернах народжуються майбутні різнокольорові ласощі, як вони мандрують транспортерною стрічкою від однієї машини до іншої, аж поки не отримають яскраву обгортку і не потраплять до величезної вантажівки, яка й привезе їх до магазинів всієї України. Цікаво, а чи не зустрінуться в нашому місті «давні знайомі»? А ще нам показали відеофільм, запросили на дегустацію продукції «Рошен» і навіть зробили солодкі подарунки.

Та на цьому наша подорож не закінчилася. Ми побували на Комсомольському гірничозбагачувальному комбінаті. Підприємство, що забезпечує рудою багато країн світу, вразило нас і велетенським кар’єром, який місцеві жителі назвали каньйоном, і гігантськими машинами (фото-1). Уявіть лише, що колесо такої вантажівки вдвічі вище від кожного з нас! А ось саме місто екскурсовод з любов’ю і гордістю називав Казкомольском. Оглянувши це наймолодше в Україні місто, яке збудували на піску, озеленили й дбайливо прикрасили його мешканці, ми погодились з нашим гідом.

Та й це ще не все! Як приємно закінчити довгий день автобусних мандрівок захоплюючою рухливою грою - і  ми відвідали боулінг, навчилися грати і добре розважились.

Наша екскурсія нещодавно закінчилася, а ми вже складаємо плани на майбутнє, бо скільки ще всього цікавого і незвичайного поряд

Учні 6 класу - 

К.Ангеловська, 

Ю. Гриненко, 

В. Назаренко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.