Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Роздуми про найголовніше

Опубликована 30-11-2012, 12:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Усім відомий вислів: ”Учитель доти має право називатися вчителем, доки в душі почувається учнем”. За таким девізом живуть педагоги Богодухівського колегіуму № 2.

Саме цим пояснюються перемоги навчального закладу в професійних конкурсах, участь у науково-дослідницькій роботі та експериментах. Це спонукає до пошуку нових ефективних форм роботи з дітьми, які б додавали не тільки знань, а й тепла в душу і любові в серце. Не одне покоління вчителів шукає такі методи роботи, адже ще з IV століття до Різдва Христового школа навантажує, в основному, ліву півкулю головного мозку дитини. Адже вона, як відомо, відповідає за логіку мислення. Права півкуля, яка включає емоції та почуття, на більшості уроків не працює, а це призводить до дизгармонії внутрішнього стану дитини і до швидкої стомлюваності.

Останнім часом поширюється нова педагогічна технологія, завданням якої є гармонізувати роботу обох півкуль мозку дитини і поєднати матеріал навчальних предметів з позитивними емоціями. Це - ноосферна освіта. Для того, щоб швидше пізнати цю педагогічну ідею та втілити її в практику, у Богодухівському колегіумі № 2 пройшло засідання педагогічної ради на тему “Ноосферна освіта: теорія та практика”, на якій була присутня доктор педагогічних наук, професор Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди Алла Федорівна Кузнєцова. Більше двох годин тривало обговорення особливостей ноосферного уроку, але розмова була такою потрібною та цікавою, що ніхто не помічав часу. Із засідання педагогічної ради більшість учителів вийшли з глибоким усвідомленням істини: “Для того, щоб допомогти учневі стати кращим, треба постійно покращувати себе”.

                    

                  Т.Ємельяненко,

                                            директор колегіуму

Під час проведення засідання педагогічної ради       

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.