Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Здійснили мрію - висадили сад

Опубликована 27-11-2012, 08:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Напередодні Дня працівників сільського господарства колектив Богодухівського професійного аграрного ліцею висадив фруктові дерева на території навчального закладу. Трудовий десант розпочався з такої собі імпровізованої  урочистої лінійки, яку відкрили привітальними словами учасники акції директор ліцею В.Я.Ярошенко та його заступник з навчально-виховної роботи В.І.Рудінська.

- Вважається, що недарма прожив життя той, хто посадив дерево, побудував дім і виростив сина. Посадивши ці дерева, ми залишаємо по собі пам’ять на багато років. І якщо дерево посаджене від душі, з добрими намірами, то воно обов’язково прийметься, виросте і дасть щедрі плоди, - зокрема, зазначив директор ліцею.

Учні та педагоги долучилися до озеленення рідного навчального закладу та й, можна сказати, взагалі району. Адже така ініціатива – добра традиція, яку варто продовжувати. Посадка першого дерева стала кроком до реалізації мрії колективу зробити пустир квітучим садом. Честь його висадити надали учням Владиславу Дзері та Лілі Задорожній, а також представникам молодого покоління педагогів – майстру виробничого навчання Ю.М.Потруху та викладачу Т.І.Мельник (на фото 2). Усі попрацювали на славу. Уже за декілька годин близько півсотні молодих дерев красувалися на території ліцею. Тож тепер залишається чекати весни, коли вони вкриються рясним цвітом. Це буде найкраща нагорода для тих, хто 14 листопада посадив своє деревце

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.