Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дзвоник останній - перший крок у житті.

Опубликована 3-06-2010, 08:02 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Дзвоник останній - перший крок у житті.
Богодухівський колегіум №2 справедливо вважається кращим у районі серед навчальних закладів. І за кількістю переможців олімпіад, і за кількістю медалістів, і за кількістю перемог у різноманітних конкурсах. Невипадково вже кілька років поспіль саме колегіум перемагає у традиційному районному огляді- конкурсі напередодні навчального року.
Ці думки не раз звучали на святі Останнього дзвоника у колегіумі №2 позавчора, 27 травня.Директор колегіуму №2 І.Безмінова висловила щиру гордість учнями, педагогами, привітала зі святом усіх вихованців, а особливо- випускників. Бо для них це- останній шкільний дзвоник.
Привітали учнів колегіуму зі святом, висловили найкращі побажання почесні гості- заступник голови Богодухівської райдержадміністрації В.Зирянова, депутат райради П.Гурін, заступник міського голови Л.Рогинська, секретар міськради Н.Олексенко.Серед запрошених були також директор Богодухівського РЦЗ Н.Лещенко, заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі О.Іванцов.
Кращих з кращих учнів, переможців конкурсів і олімпіад нагородили грамотами і подяками. Заступник міського голови Л.Рогинська вручила дипломи і подарунки переможцям конкурсу творчих робіт “Якби мером Богодухова був я...”
На святі Останнього дзвоника пройшла урочиста церемонія нагородження педагогів: учитель української мови і літератури В.Костенко отримала нагрудний знак “Василь Сухомлинський”;учитель історії Т.Запорожченко , вчитель англійської мови В.Попова, учитель хімії Л.Пилипенко -нагрудний знак “Відмінник освіти України”; учитель біології Л.Закрутько-Подяку Головного управління освіти і науки ХОДА; вчителька історії та правознавства Л.Пилипенко- грамоту відділу освіти Богодухівської РДА.Цінними подарунками відділу освіти Богодухівської РДА нагороджені вчитель англійської мови В.Попова і вчителька музичного мистецтва Н.Кіпенко.
Злітають у високость неба голуби, випущені учнями колегіуму, лине мелодія останнього шкільного вальсу. Хвилююче і щемно на душі. Розлетяться у всебіч випускники школи, ніби ті голуби.Хай буде милосердною до них доля, а вони знайдуть у неспокійному житті щасливу стежину.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.