Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівському ліцею №3 – 145! (7 фото)

Опубликована 23-11-2012, 14:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Поважна дата в житті ліцею – йому виповнилося аж 145 років. В святково прибраній актовій залі зібралися ліцеїсти, педагоги, колишні випускники, почесні гості. Урочистості відкрив учнівський хор під керуванням Т.О.Кривко, виконуючи Гімн ліцею.

А починалося все у далекому 1867 році, коли за рішенням Богодухівського повітового земського зібрання у місті була відкрита 4-х класна жіноча прогімназія, яка з часом перетвориться у 8-ми класну жіночу гімназію і працювала в такому статусі до 1919 року. У 1920 році гімназія реорганізована у загальноосвітню трудову семирічну школу з українською мовою навчання. Згодом їй присвоєно почесне ім’я Бориса Грінченка і почалася епоха навчального закладу як радянської школи. З 1934 року школа стала десятирічкою з номером три. Перший випуск десятикласників відбувся у 1937 році. В період німецької окупації школа не працювала. З 1962 року школа функціонує як середня загальноосвітня трудова політехнічна школа з виробничим навчанням та вводиться 11-річне навчання, а вже у 1967 році – знову 10-річне навчання і назва змінюється на середню загальноосвітню школу №3. У 1983 році об’єднується середня школа №3 і восьмирічна школа №6 у школу №3 з двомовним режимом навчання. Сучасне ж приміщення відкрило свої двері у 1988 році. А з 2003- го школа реорганізована у ліцей з допрофільною підготовкою і профільним навчанням.

Вітати з цією поважною датою прийшли: О.В.Сизоненко, заступник голови райдержадміністрації, І.П.Самутін, заступник голови райради,Н.І.Олексенко, міський голова, З.М.Зіньковська, секретар міськради, І.Г.Безмінова, начальник відділу освіти РДА, О.О.Соловйова, голова районної профспілки працівників освіти, Ю.М.Євченко, заступник директора СНВК (від імені випускників), О.Михайлюченко вітала всіх присутніх веселою піснею. А вихованці дитячого садочку №7, майбутні учні ліцею №3, разом зі своїми вихователями та завідуючою Л.Г.Нечай приготували для іменинників віршовані рядки та запальний український гопак.

Присутніми на святі були і ветерани педагогічної праці Н.Г.Панова, Н.М.Лещенко, О.І.Бондаренко, О.В.Торяник. Ліцеїсти їх щиро вітали зі святом та вручили квіти. Не забули і вчительські династії:  Погородні-Осадченко, Лещенко-Оксенич, Горбик-Чемеровська, які плідно працюють сьогодні в ліцеї.

Згадали і колишніх директорів: І.М.Промітного, А.Г.Діброву, М.П.Пухового, В.Д.Соломаху, Т.В.Огризько, В.В.Мірошніченка, Н.Г.Панову. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять вчителів, яких вже немає серед нас. 

Серед колишніх випускників ліцею 17 директорів, безліч вчителів, медиків, підприємців, фармацевтів, керуючих банками, кандидатів наук, академіків, видатних діячів,  Героїв України та інших представників різних сфер діяльності. Ліцей по праву ними пишається та виховує нове покоління талантів. І всі змогли в цьому впевнитися на святі – цікаві, змістовні виступи талановитих артистів супроводжували все святкове дійство. Це вокалісти Вадим Луценко, Андрій Заполочний, Володимир Горобець, Валерія Сизоненко, Андрій Бараннік, танцювальний колектив молодшої школи, десятикласники. А вправно вела святкове дійство К.В.Корягіна – педагог-організатор ліцею.

Свято вдалося на славу, ніхто з присутніх не залишився байдужим. А відбулося це свято завдяки друзям ліцею: В.М.Горобцю, М.В.Голубу, Р.В.Миргороду, О.В.Сурікову, І.О.Сердюкову, В.В.Літошко, Л.А.Сте-ріоні, О.М.Луценку, А.І.Кушику, С.Ф. і О.Ф.Пановим, С.О.Зайцю.

Тож процвітання тобі, вічно молодий ліцею!

Молодша школа вітає ювіляра

Під час святкування

«Не давайте суму жити» – цією піснею вітали присутніх Андрій Заполочний, Вадим Луценко, Володимир Горобець

Вихованці ДНЗ №5 у запальному танці

З вітальними словами звертається директор ліцею О.В.Рубаник

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.