Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вчителі і вихователі працюють разом

Опубликована 13-11-2012, 09:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Наступність між дошкільним вихованням і шкільним навчанням дітей завжди була однією із найважливіших педагогічних проблем, над якою активно працюють вчителі Богодухівського колегіуму №2 та вихователі міських дошкільних закладів №№ 6, 7, 8.

Ось і на спільному методичному об’єднанні вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ було розглянуто питання «Наступність дошкільної та початкової освіти».

На початку роботи всі присутні створили «дерево очікувань» із своїх сподівань від зустрічі. В ході проведення заходу учасники обговорили всі питання, які виникають у співпраці дитячого садка і школи. Адже школа повинна не тільки допомогти дитині адаптуватися до нового, а й збудувати власну позицію, визначити своє ставлення до життєвих цінностей. О.В.В’юнник, заступник директора з навчально-виховної роботи, наголосила, що ця зустріч є ще одним кроком до утворення єдиної команди, адже і вчителі початкових класів і вихователі ДНЗ займаються однією, дуже важливою справою – виховують, розвивають та навчають майбутніх громадян нашої країни.

Підсумком зустрічі була творча робота в групах – створення «моделі випускника ДНЗ» і «моделі випускника-першокласника». Всі прийшли до єдиної думки, що необхідно подальшу роботу спрямувати на збереження здоров’я, емоційного благополуччя, розвиток індивідуальності кожної дитини. У дошкільному віці особливу увагу слід приділити формуванню психологічної готовності до школи, розвитку сприйняття, уяви, художньої творчості діяльності дітей.

           

                         

Л.Сергієнко,

методист райметодкабінету 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.