Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Педагоги, батьки та учні - одна родина (7 фото)

Опубликована 5-10-2012, 12:38 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

І це дійсно так. Адже щоб виховати Людину, особистість, а не лише підготувати спеціаліста, потрібні увага, розуміння і любов. Викладачі повинні бути своїм учням як батьки, а батьки – свого роду вчителями. 

Саме словами вдячності батькам розпочала урочисту частину зібрання у Богодухівському медичному коледжі директор А.Ф.Глазунова. У навчальному закладі відбулися загальноколеджанські збори, на яких були присутні студенти, батьки, викладачі та запрошені гості – голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, заступник голови О.В.Сизоненко та наш земляк О.М.Біловол. Алла Федорівна зазначила, що у них навчаються два студенти, які отримують стипендію Президента та О.С. Масельського. Це - Олексій Гичка та Ольга Дейнеко. Є, звичайно, і відмінники. Тож ніяк не можна оминути увагою їхніх батьків. Адже успіх студента, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Тож Подяки за належне виховання дітей отримали того дня Анатолій Володимирович та Людмила Іванівна Гички, Віктор Григорович та Олена Олексіївна Дейнеки (на фото 3), Сергій Григорович та Інна Вікторівна Коротенки, Володимир Олександрович та Ніна Іванівна Куликовичі, Микола Петрович та Олена Олексіївна Островські. Алла Федорівна подякувала батькам всіх студентів, адже досягнення  молоді - це спільна радість.

Від імені педагогічного та батьківського, студентського колективів О.В.Сербіна вручила Подяку і нашому земляку О.М.Біловолу, адже за його сприяння і підтримки районної влади вирішується багато проблем коледжу.

Як зазначила Алла Федорівна, лише у співпраці можна отримати результат. Завдяки підтримці та розумінню легше виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості.

У свою чергу, зі словами привітання до педагогів звернулися В.М.Бєлий та О.М.Біловол, подякувавши їм за віддану працю. Адже випускники коледжу працюють не лише за межами району, а навіть області і України. І ті знання та любов до людей, які вони отримують від викладачів в Альма-матер, залишаються з ними на все життя.

Приєднуємося до усіх вітань та подяк, які того дня звучали на адресу викладачів коледжу, і ми. Вітаємо усіх освітян Богодухівщини з професійним святом. Спасибі за педагогічний талант та душевну щедрість, мудрість і самовідданість праці, любов до дітей

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.