Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День здоров’я у колегіумі (4 фото)

Опубликована 5-10-2012, 12:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Нещодавно у Богодухівському колегіумі№2 відбувся День здоров’я. Цього свята учні 1-4-х класів чекали з нетерпінням, адже цілий день вони мали провести на свіжому повітрі: грати в рухливі ігри, змагатися,  співати,  веселитися.

А розпочалося все з того, що до школи надійшла казкова телеграма від мешканців лісу із запрошенням у мандрівку по лісових чарівних стежинках. Діти розпочали активно готуватися до свята: придумувати назву загону, вчили туристичні пісні, складали спорядження в дорогу.

Нарешті, цей день настав. Сучасні музичні ритми ранкової зарядки підняли настрій не тільки вчителям і малечі, а й випадковим перехожим. Діти вирушили в дорогу за маршрутом, вказаним у телеграмі. «Вийти зі школи, йти до старого дерева, звідти навпростець до зачарованого болота. Оминути злу чаклунку, перейти кладку і… опинитися на лісовій галявині».

Незвичні компаси кожному загону вказували назви галявин, до яких мали потрапити діти, де на них чекали і добрі, і підступні жителі казкового лісу. Галявина «Болотяної Мавки», «Маші і Ведмедя», «Мудрої Сови», «Веселі нотки», «Тридесяте царство», «Спортландія», «Тілі-мілі-трямдія» приховували цікаві завдання для туристів.

Були ігри і забави, танці і пісні. Відпочили ми на славу, загартувалися у лісі! Яскраві костюми, казковий макіяж, акторська гра педагогів О. В. Бублик, А. О. Торяник, Л. М. Луценко, Ю. О. Кійко, Т. М. Вініченко, Ю. А. Вяткіної, А. В. Безуглої, А. В. Артеменко, К. А. Захарової, Н. О. Перець не дозволили дітям відразу впізнати своїх вчителів та вихователів у нових незвичних образах.

Із неабияким завзяттям проходили діти спортивні естафети, відгадували хитрі загадки, виявляли свою фантазію і кмітливість. Не розгубилися навіть тоді, коли зла Баба Яга зачарувала їхніх класних керівників. Довелося дітям танцювати, співати, веселити її гуморесками.

Педагог-організатор Н.С.Остахова підбила підсумки веселої гри. Переможцями виявилися всі, адже діти отримали від казкових героїв солодкі призи, а від гри - задоволення. А головне те, що діти самі зробили висновки :

«Хочеш бути здоровим - рухайся! Хочеш бути сильним - рухайся! Хочеш бути красивим - рухайся! Хочеш бути розумним - рухайся!»

                                                                

                       

О.В’юнник, 

заступник директора з НВР

Богодухівського колегіуму №2

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.