Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Першовересень у аграрному ліцеї

Опубликована 14-09-2012, 11:05 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Знову відкриває наш ліцей двері до щасливої родини.

Бо на перший наш ліцейний курс ми приймаємо квітучий цвіт Вкраїни!

Перше вересня – це  свято для кожного з нас: дітей, батьків, дідусів, бабусь. Але особливо важливе для тих, хто вперше переступає поріг навчального закладу.

1 вересня 2012 року стало особливо знаменним для першокурсників Богодухівського професійного аграрного ліцею. Вони вперше переступили поріг цього навчального закладу, тому всі, як один, переповнені світлими надіями і сподіваннями.

Радістю і хвилюванням сповнені серця майстрів виробничого навчання та класних керівників першого курсу. Вони тільки-но знайомляться зі своїми учнями, але вже плекають надію: юні ліцеїсти і в праці, і в навчанні, і в суспільному житті досягнуть неабияких висот, своїми перемогами уславлять горде ім’я ліцеїста – аграрника.

Зі словами привітання перед учнями, батьками та гостями виступив директор Богодухівського професійного аграрного ліцею В.Я.Ярошенко. Він сказав, що діти – це наші гості. Вони, як птахи, прилетіли і, як птахи, відлетять. Кожного року влітку ми прощаємося з нашими випускниками, які розлітаються по світу, а восени прилітає молодь. Найщиріші слова вітання та побажання учні почули від начальника інженерно – технологічного відділу управління агропромислового розвитку району С.М.Лабунського, батьків та майбутніх випускників.

Ми радо вітаємо в ліцеї наших нових учнів – першокурсників і починаємо знову і знову рухатись назустріч один одному.

Невблаганно спливає час, відраховуючи секунди, хвилини, години, тижні, місяці, роки. Здається, це було зовсім недавно, коли на місці наших наймолодших ліцеїстів на цій лінійці стояли ті, хто закінчив аграрний ліцей (тоді – СПТУ-51) 20 років тому, і хто 1 вересня 2012 року зустрівся в стінах рідного училища.Сьогодні вони – наша гордість. Колишні учні побажали теперішнім ліцеїстам учитися так, щоб ними пишалися батьки, друзі, рідне місто і прекрасна країна, що зветься Україною.

Дякуємо за щирі побажання, ми завжди чекаємо вас у нашому ліцеї.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.