Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Педагогічна конференція: про досягнення, нові завдання та гідну оцінку праці

Опубликована 7-09-2012, 15:21 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Цього року педагоги зібралися широким загалом в районному будинку культури. Почесними гостями освітянського зібрання були: В.М.Бєлий – голова райдержадміністрації, Д.К.Тризна – голова райради, О.М.Біловол – наш земляк, доктор медичних наук, професор, академік Національної академії медичних наук України, заслужений лікар України, заслужений діяч науки і техніки України, Н.І.Олексенко – в.о. міського голова, секретар міськради, О.В.Сизоненко - заступник головного лікаря ЦРЛ, Г.В.Клименко – завідувач Центру атестації та організаційно-методичної роботи з РМК КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Крім того, на конференцію було запрошено начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, начальників районних установ, сільських і селищних голів.

З вітальними словами до присутніх звернулися: голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, доктор медичних наук, професор, академік Національної академії медичних наук України, заслужений лікар України, заслужений діяч науки і техніки України О.М. Біловол, голова райради Д.К.Тризна, в.о. міського голови Н.І.Олексенко. Декілька разів переривалися аплодисментами виступи В.М.Бєлого і О.М.Біловола, коли вони говорили про освітянські досягнення району, найголовніше – про плани на майбутнє, в яких освіта стоїть на одному з перших місць: тут і відкриття тренажерного майданчика, і будівництво тенісного корту і, в перспективі, – будівництво басейну, і закінчення всіх робіт в школах району по заміні обладнання топочних.

Грамотами райдержадміністрації та райради було нагороджено колективи навчальних закладів-переможців щорічного конкурсу підготовки закладів до нового навчального року,  грамотами міської ради – переможців конкурсу «Краща територія дошкільного навчального закладу». А вчителька біології Гутянської ЗОШ І-ІІІ ст. Є.В.Шутка була нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки  України.

Вітали і єдиного молодого спеціаліста – випускницю Харківського національного педуніверситету ім. Г.С.Сковороди А.О.Овчаренко, призначену вчителем фізкультури С.Баланівської ЗОШ І-ІІ ст.

З доповіддю «Про підсумки роботи закладів освіти району у 2011-2012 навчальному році та завдання на новий 2012-2013 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти І.Г.Безмінова. В обговоренні доповіді взяли участь: О.Л.Назаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Богодухівського колегіуму №2, Т.В.Назаренко, завідувачка дошкільного навчального закладу №7, Г.В.Клименко, завідувач Центру атестації та організаційно-методичної роботи з РМК КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

На конференції було прийнято відповідні  рекомендації, над якими протягом нового навчального року будуть працювати педагогічні колективи навчальних закладів району.

Після закінчення пленарного засідання в приміщенні Богодухівського ліцею №3 відбулися засідання районних методичних об’єднань

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.