Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Перше вересня у ліцеї № 3

Опубликована 7-09-2012, 14:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

З веселою піснею першого дзвоника, морем яскравих квітів, щирих привітань, радістю зустрічі зі школою і друзями пройшло свято знань в Богодухівському ліцеї №3.

Святкова лінійка розпочалася на подвір’ї школи. Привітати учнів завітали: доктор медичних наук, академік Національної академії наук України, заслужений лікар України О.М. Біловол, голова райдержадміністрації В. М. Бєлий, представник райдержадміністрації О.В. Сизоненко, в. о. міського голови, секретар ради Н.І. Олексенко, начальник відділу освіти РДА І.Г. Безмінова.

Як годиться, з вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор ліцею №3 О. В. Рубаник.  Ольга Володимирівна побажала учням творчого натхнення та успіхів у навчальному процесі. Також висловила найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, мудрістю та досвідом, не жалкуючи сил та часу. Від душі і з глибокою повагою О. В. Рубаник адресувала вдячність за добрі справи керівництву міста та району, а також нашому земляку О. М. Біловолу.

Свято Першого дзвоника у ліцеї було справді урочистим і душевним. Надало піднесеного настрою і внесення прапора ліцею, і проходження юних першачків під вишитими рушниками, які тримали випускники, засівання житом наймолодших і найстарших школярів на добро і відмінні знання…  Приємно було і учням, і вчителям отримати грамоти від міської ради, які вручала  в.о.міського  голови, секретар ради Наталія Іванівна Олексенко.

Незчулися, як пролетів час святкової лінійки, і маленькі учениці разом з одинадцятикласниками продзвонили усім перший дзвінок

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.