Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відкриття музею в Богодухівському ліцеї №3 , до 65 річчя з дня Перемоги

Опубликована 8-05-2010, 19:42 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Відкриття музею в Богодухівському ліцеї №3 , до 65 річчя з дня Перемоги

В цьому році в Богодухівському ліцеї№3 активізувалася пошукова та краєзнавча робота, організовано краєзнавчо-пошукові штаби та групи, якими взято на облік учасників Великої Вітчизняної війни, описано бойові та трудові подвиги.
Проведено акції «Вахта пам’яті», «Милосердя», «Збережемо пам’ять про подвиг», «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».
Серед зон особливої дії є догляд за пам’ятниками, братськими могилами, за учнями 5-в класу закріплена братська могила в с.Зарябинка .
Ліцей працює за проектами, більшість з них носить патріотичний, пошуковий характер.Зібрано та систематизовано матеріали «Їх іменами названі вулиці міста», «Діти війни», «Лист до загиблого дідуся» ,« Книга пам’яті ». В усіх класах оформлено куточки слави, папки з анкетами ветеранів та учасників війни. Традиційним стало проведення у ліцеї військово-спортивних ігор, свят «Нащадки козацької слави», «Нумо, хлопці», «Славне ім’я – воїн».
Велика сумісна робота проводилась учнями та вчителями: зустрічі з ветеранами, збір матеріалів, листування, оформлення альбомів, карт-схем, плакатів, стендів, які розкривають бойові події 1 гвардійської танкової армії в роки війни. Саме для того, щоб вшанувати пам’ять загиблих, щоб застерегти майбутні покоління від таких катастрофічних безглуздих втрат 7 травня 2010 року в Богодухівському ліцеї №3 , до 65 річчя з дня Перемоги , відкрито музей навчального закладу, а саме експозиція «Безсмертний подвиг народу». Робота музею спрямована на вшанування пам’яті воїнів, партизанів, працівників тилу, випускників навчального закладу на активізацію краєзнавчого руху, пошуково-дослідницької діяльності.
У музеї відбулися зустрічі з ветеранами, уроки мужності, «круглі столи»,перегляд кінофільмів про війну, лекції. Учні (лекторська група 8-х класів) провели екскурсії, а також військово-патріотична акція учнівської молоді « Слобожанські дзвони Перемоги», присвяченій 65-й річниці визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників у період Великої вітчизняної війни 1941-1945рр.
Педагогічний колектив вітає ветеранів , трудівників тилу , всіх хто пережив і доторкнувся до війни , з ВЕЛИКОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.