Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Олександрівське «Сонечко»

Опубликована 17-08-2012, 11:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Учителі Олександрівської ЗОШ I-II ступенів уже декілька років поспіль організовують роботу пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Влітку в таборі оздоровлювались 28 учнів 2-8 класів. Для того щоб, дітям було цікаво відпочивати, підготовча робота проводиться протягом навчального року: розробляються основні напрямки виховної, оздоровчої роботи для виховання у дітей основ здорового способу життя, для розвитку дитячої творчості, виховання бережливого ставлення до природи, фізичне виховання, загартовування; отримання практичних навичок основ безпеки життєдіяльності людини.

Закон табору «Своїм сонячним сяйвом і теплом зігрівай інших, створюй відносини взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодопомоги між дітьми та вихователями». Зрозуміти, врахувати, задовольнити потреби дитини - перше і головне завдання вихователів, які працюють в таборі.

З метою ознайомлення з рослинами рідного краю, з їхніми лікувальними властивостями були організовані екскурсії до лісу, до річки Сухий Мерчик, на луки: знайомилися з науковими, народними назвами рослин, історією тієї чи іншої рослини. Одного дня табірної зміни було організовано подорож до країни квітів. Наприкінці екскурсії дітлахи показували свої букети з польових квітів і трав. А ще цього дня був проведений конкурс малюнків «Квіткові фантазії». Найрізноманітніші були малюнки, переможцями стали Тетяна Любота, Олена Скирда.

Один день був присвячений спорту, здоров’ю. Діти з задоволенням грали в спортивно-розважальну гру «Поклик джунглів». Був день, присвячений казці. Усі взяли участь у інсценізації улюблених казок «Наш казковий театр». Незабутнім виявився День захисту дітей. Спочатку на дітлахів чекала святкова програма з Бабою Ягою та звірятами, а потім веселі ігри, конкурси і, звичайно ж, сюрпризи. По закінченні свята всі присутні дітлахи були запрошені на святковий обід, який приготувала кухар О. М.Паллаг.

Кожен хоч на хвилинку мріє стати художником, і це могли зробити всі охочі під час проведення конкурсів малюнків «Ми за здоровий спосіб життя», «Смішне обличчя». «Найкумедніші» обличчя вийшли у Любові Глущенко, Надії Лактіонової, Анжеліки Опаліхіної.

Один із днів табірного життя був присвячений дівчаткам, коли проводилися конкурси «Перукарі і модельєри», «Веселі гримери». Дівчата показували, як вони вміють стильно одягатися, робити зачіски. Найкращими гримерами показали себе Анастасія Скирда та Любов Глущенко.

У день музичних розваг не тільки дівчата показали себе справжніми співачками, танцівницями, а й хлопці від них не відставали: співали, танцювали. Незвичайним був День гумору. Діти читали гуморески, вигадували різні історії.

Один із днів був присвячений риболовлі на річці Сухий Мерчик. Найкращою рибалкою виявилась Катерина Каплунівська.

Не вдалося б організувати цікавий відпочинок дітей з корисним різноманітним харчуванням, якби не допомога наших спонсорів: ТОВ «НІКОС АГРО ХАРКІВ», ПСП «Світанок», СПДФО А.А. ВартанянСПДФО О.Є.Анісов, СПДФО О.О.Грищенко, СПДФО А.М.Лактіонов, СПДФО В.М. Гейко, С.О. Глущенко, П.О. Глущенко.

Враження від відпочинку у нашому таборі «Сонечко» ще надовго залишаться у серцях дітей. Усі працівники доклали чимало зусиль, щоб перебування дітей у таборі було не тільки різноманітним, а й безпечним.

              

  О.  Лактіонова,

                  начальник табору

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.