Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Незабутні дні у таборі

Опубликована 17-08-2012, 10:03 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Наприкінці навчального року за традицією у Богодухівському колегіумі №2 працював пришкільний табір відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням для дітей 1 – 4 класів. Програма табірної зміни була цікава і різноманітна: екскурсії, подорожі, конкурси, свята, спортивні змагання, інтелектуальні та розважальні ігри. Разом з дітьми до відкриття готувалися всі: вчителі, вихователі, вожаті (дівчата-десятикласниці, які виявили бажання попрацювати в таборі).

На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю табірної зміни, п’ять загонів представили свої назви, емблеми, девізи та загонові пісні. І розпочалося бурхливе табірне життя. Загальнотабірні конкурсна програма «Караоке», гра «Поклик джунглів», конкурс колажів «Школа майбутнього», конкурс малюнка на асфальті «Щасливе дитинство», шоу-програма «Літній подіум» - все викликало у дітей захоплення. Цікаво пройшов у таборі День сміху. Із задоволенням діти брали участь у конкурсі «Казковий макіяж», розповідали смішинки. Під час проведення гри «Веселий квест» діти подорожували станціями, де на них чекали різні випробування, які підготували для них загонові вожаті. А Малі Олімпійські ігри стали справжнім спортивним святом спритності, витривалості, кмітливості. Вболівальники підтримували кожного гучними оваціями та оплесками. Особливим був момент нагородження переможців та учасників ігор, адже на свято завітали гості з подарунками. Спонсорами ігор виступила громадська організація «Спарта» (Р.В.Малецький та О.І.Малецька). Дітям були вручені м’ячі, ракетки, скакалки, знаряддя для спортивних ігор.

Крім загальнотабірних справ, на дітей чекали ще й загонові: екскурсії до музею, до районної бібліотеки, на підприємства міста, до дитячого парку, до лісу.

На закриття табірної зміни діти підготували концертні номери для шоу-програми «Сонячний віночок», яка закінчилась святом талантів з врученням нагород, солодких призів, що були придбані за спонсорські кошти, надані приватним підприємцем Н.А.Зміївською.

Відзвучала прощальна пісня, зачинилися двері табору «Сонечко», але ще довго діти будуть пригадувати ті незабутні дні, які вони провели разом.

Адміністрація Богодухівського колегіуму №2, організатори табірної зміни щиро вдячні батькам, спонсорам – всім, хто допоміг в організації змістовного дозвілля у пришкільному таборі «Сонечко» .

   

                                     Л.Ярошенко,

начальник табору  відпочинку «Сонечко»

Богодухівського колегіуму №2

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.