Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Щасливі дні літа

Опубликована 17-08-2012, 09:06 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

Після закінчення навчального року відкрився літній оздоровчий табір «Дзвіночки» на базі Богодухівської гімназії №1. В таборі кожен день був тематичним, чомусь присвячений: День здоров’я, День мистецтва, День туризму, День природи, День спорту, День екскурсій, День пожежника тощо.  Два тижні стали приємними днями відпочинку, плідної колективної роботи, днями добра та взаємодопомоги.

У день відкриття табору проводився День прихованих талантів, де ми повинні були презентувати свій загін та підготувати номери художньої самодіяльності. Ми придумували вірші, пісні, танці, гуморески, загадки, анекдоти, вистави та багато іншого. Учні 5-6 класів об’єдналися в одну команду. Наш загін мав назву «Бурундучки». Всі ми веселилися, пізнавали щось нове, зустрічалися з цікавими людьми. Були конкурси, різні завдання, змагання, ігри, естафети. Ми двічі були в урочищі Дем’янівка. Дуже сподобалися екскурсії по рідному місту, до краєзнавчого музею, пожежної частини і районної дитячої бібліотеки. Дякуємо людям, які прийняли нас і провели  змістовні зустрічі.

У таборі вихователями були наші класні керівники: В.В. Каплій, Н.Ф. Кривенко, Н.В. Кудій та Т.В. Назаренко, які також брали участь у конкурсах, змаганнях, нарівні з нами грали у футбол, «вибивного», «гарячу картоплю» та інші ігри. Ми вдячні їм за турботу.

- Спочатку мені  не сподобалося ця ідея, і я не одразу прийшов у табір. Але потім зрозумів, що в таборі краще, ніж мені розповідали: в загоні я провів час з друзями, мені було дуже цікаво, - так казав один із учнів 6 класу. А взагалі  майже всі учні говорили, що вони будуть сумувати за загоном «Бурундучки» і наступного року залюбки прийдуть ще раз. Проведений в таборі час – це найпрекрасніша пора спілкування з друзями.

Спасибі адміністрації гімназії за створення «Дзвіночка», Ю.О.Кармазовій - начальнику табору - за відповідальність, вихователям - за терпіння і любов.

  

 Від імені учнів 5-6 класів юнкори

                                                       Владислава Самойленко, Антоніна Шовкопляс,

                                                                            Вячеслав Березюк, Артем Кузьменко

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.