Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вчимося жити разом

Опубликована 28-04-2010, 00:41 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Вчимося жити разом


В цьому навчальному році наша гімназія, як асоційований член ЮНЕСКО в Україні, взяла участь в ХІ Всеукраїнській конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Києві. Тема конференції - «Формування почуття цінності людини-дитини, дитини-біженця на основі принципів толерантності». В складі нашої делегації були І.Є.Юзько, вчи­тель, Любов Гунько, Аліна Пось, учениці 11-Б класу.

Гостей конференції з більш ніж 40 шкіл України прий­мала приватна гуманітарна гімназія «Гармонія».
Палкі розмови точилися на конференції про дім, в якому ми живемо, про тих, хто нас оточує, хто поруч з нами, про культурне розмаїття оточую­чого світу, про цінності, які допомагають жити в ньому. І це не дивно саме тому, що ми живемо в чудовій та унікальній країні, рідній Україні. Вона різноманітна і водночас цілісна. Це видно навіть з гео­графії учасників конференції.
Перший день конференції пройшов на одному подиху. Всіх учасників поділили на групи, які розмістили у різних аудиторіях, де були проведені тренінгові заняття. Під час них учасники мали змогу опанува­ти різні форми та методи роз­витку у дітей толерантності. По закінченню занять всі зап­рошені отримали багато ме­тодичного матеріалу, який до­поможе продовжити дану роботу у своїх школах. Дру­гий день був також змістов­ний. Гості мали можливість побувати на уроках толерант­ності, по закінченню яких у Київському будинку вчителя відбулося урочисте прове­дення конференції. Тут були присутні представники за­собів масової інформації, що надало цій події особливої важливості та статусу. Всі учні відчували відповідальність, особливо під час презентації своїх робіт в школах в секторі розвитку принципів толеран­тності та участі в різноманіт­них проектах. Присутніх привітали учасники хореографічного ансамб­лю «Всі ми - діти твої, Украї­но». Перед нами виступили Крестіна Зонголович, дирек­тор Данської Ради у справах біженців в Україні та Ольга Герасим'юк, член Ради Євро­пи, депутат Верховної Ради України. Учасники із захоп­ленням слухали виступи та презентації делегацій запро­шених шкіл.
Час пройшов дуже швидко. Після підведення підсумків кращим учасникам були вру­чені дипломи та подяки.
Метою цієї конференції було залучення асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до роз­в'язання проблеми толеран­тного ставлення до представ­ників інших культур і націо­нальностей та обмін інфор­мацією між школами щодо методів роботи, спрямова­ної на подолання проявів ксе­нофобії і расизму.
Швидко пролетів час - і була можливість нам прогу­лятися вечірнім Києвом. На­слідки роботи, отримані дип­ломи, святковий настрій та велич і краса столиці зали­шаться надовго в пам'яті.

Любов ГУНЬКО, учениця 11 класу Богоду-хівської гімназії №1

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.