Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Літературний розвиток школярів

Опубликована 23-04-2012, 09:32 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0

 

Початок весни читачам бібліотеки запам’ятався відзначенням 185-ої річниці від дня народження «дідуся Кенара» - Леоніда Івановича Глібова, великого поета і байкаря.


На літературну мандрівку життям і творчістю поета завітали учні 4-Б класу ліцею №3 (класний керівник Г.О.Скляренко). Вони з задоволенням читали байки поета, ліричні вірші. Відповідали на запитання бібліотекаря читальної зали Н.М. Ситник.

 

Учні З-Б класу (класовод Н.І.Бугайова) зібралися в бібліотеці, щоб вшанувати пам’ять Великого Кобзаря. Дівчатка і хлопчики були одягнені в українські костюми і з задоволенням декламували твори поета. Урочисто звучали вірші українських поетів і про самого Тараса Шевченка.

 

Не менш цікаво вдалася і літературна подорож «І знов молюсь землі зеленій». Краса рідної природи в художніх творах українських письменників і поетів стала темою спілкування бібліотекаря з учнями 4-А класу ліцею №3 (класний керівник О.М.Оксенич). Вірші М.Вінграновського, Л.Костенко, О.Олеся, Т.Шевченка, уривки з творів П.Мирного, С.Васильченка, М.Коцюбинського, Є.Гуцала, що прозвучали під час заходу, безперечно, збагатили уяву дітей про українську природу. На завершення діти закликали весну.

 

Активно проводить своє дозвілля і малеча дошкільних навчальних закладів міста. Нещодавно вони побували на віртуальній арені цирку. Бібліотекарі та учасники театралізованої студії «Ніка» (кер. В.А. Захаржевська) познайомили дошкільнят з програмою «Цирк! Цирк! Цирк!». Усмішки дітей і їхні радісні відгуки – найкраща вдячністьорганізаторам.

 

Початок весни для бібліотекарів районної дитячої бібліотеки був вдалим і насиченим різними заходами і продовжиться він не менш цікавими літературними подіями.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.