Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відновлення роботи власного народознавчого музею в ліцеі №2

Опубликована 24-03-2010, 10:59 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Відновлення роботи власного народознавчого музею в ліцеі №2
Справжньою яскравою подією для педагогів і вихованців Богодухівського колегіуму №2 стало відновлення роботи власного народознавчого музею.
... Ще в далекому 1987 році з ініціативи вчителя української мови та літератури В.І.Костенко у середній школі №2 було створено народознавчий музей. Валентина Іванівна разом з вчителями, учнями, небайдужими людьми постійно поповнювали експонати, і з часом музей переріс у своєрідний осередок минувшини.
Сьогодні Валентина Іванівна на заслуженому відпочинку, але зв’язків з рідним навчальним закладом не пориває. І коли нещодавно, однієї суботньої днини, проходила презентація відреставрованого музею, ветеран педагогічної праці В.І.Костенко стала почесним гостем на заході. ”Я задоволена, що педагоги і учні колегіуму продовжують справу відродження національної культури. Адже це і є той місток, що веде нас у гідне майбутнє”,- зокрема, сказала вона у своєму виступі.
Вчитель зарубіжної літератури В.А.Котляр та вчитель української мови і літератури О.А.Могилевська доклали усіх зусиль, щоб сьогоднішній відреставрований музей нарознавства став перлиною колегіуму, центром культури, історії.
Першу екскурсію для учнів 4-Б класу(кл.кер.О.М.Калюжна) провели восьмикласниці-В.Ярославцева, А.Гузенко(8-А), К.Саранча(8-Б). Віталіна, Анна і Катерина досить цікаво розповіли учням і гостям- педагогам закладу про музей і його експонати, провели екскурс по експозиціях” музею: “Вишивка”, “Ковальство”, “Сільськогосподарський реманент”, “Національний костюм”, “Музичні інструменти”, “Гончарство””Ткацтво”, “Писанкарство”, “Предмети побуту”.
Приємно і радісно, що ідея створення і відродження музею знайшла відгук у серцях наших педагогів, учнів,їхніх батьків та небайдужих людей, -зокрема ,зауважила директор колегіуму І.Г.Безмінова.-Щиро радію, що це не тільки заняття для душі, але й чудовий та корисний матеріал для патріотично-національного виховання учнів, засвоєння уроків з української мови, літератури, історії, інших предметів.А головне-це неабияка допомога у вихованні національно свідомих громадян нашої держави.

Т.Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.