Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ РЯТІВНИКІВ

Опубликована 13-03-2010, 17:45 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ РЯТІВНИКІВ

ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ РЯТІВНИКІВ
Діти - це наше майбутнє. Збереження життя дітей - основне завдання батьків та педагогів. Цього року 12 березня в Богодухівському ліцеї №3 фестиваль ДЮПР проводиться вже ХІІІ раз. Мета - пропаганда здорового та активного способу життя, залучення дітей до суспільно - корисної діяльності, розвитку навичок орієнтуватися в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, вивчення історії пожежної охорони та рятувальної служби, виховання у дітей почуття відповідальності за особисте життя і здоров’я. Учасниками фестивалю виступають дружини юних пожежних - рятівників до складу яких входять учні 8-9 класів.
Приємно відмітити, що з кожним роком команд які приймають участь стає все більше,а виступи все краще і краще, адже рятувальна служба – одна із найгуманніших у світі. Рятувальник – це захист, сила, відданість на все життя, і хто хоч раз був учасником подібного заходу – той на все життя захопиться цією справою. В склад журі ввійшли учні 11 класів , які захищали честь Богодухівського району на обласному етапі фестивалю: капітан команди Буліпоп С., Горішній С., СліпенськийС., Рубаннік К., Мусіна А., Ольховська Ю., Костенко В. У день підведення підсумків у актовій залі ліцею панувала святкова атмосфера. Ушановувати переможців прийшли батьки, друзі, однокласники, вчителі, представники Богодухівського районного відділу Головного управління МНС України в Харківській області.
Всі присутні із задоволенням подивилися виступи в конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», та інших конкурсах юних пожежних рятівників. Вже з першого конкурсу вималювалась команда 9-б класу (класний керівник СОБОЛЄВА Н.А.) . Цікаво , змістовно, артистично, з гумором та тематичною спрямованістю відрізнялися виступи цієї команди ,тому вона і посіла 1 місце в фестивалі. Друге місце зайняла команда 9-а класу(класний керівник Погородня Л.Є.), третє –дружина юних пожежних 8-а класу (класний керівник Луценко М.М.)
Переможці нагороджені Грамотами ліцею.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.