Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Акція "Годівничка"

Опубликована 7-03-2010, 17:47 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Акція "Годівничка"

Акція "Годівничка"
Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації та Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості звертаються до всіх, кому небайдужий різнобарвний і багатоголосий світ птахів. Допоможемо пташиним родинам у люті зимові морози!
«Годівничка» – так називається обласний етап Всеукраїнської акції, мета якої проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.
Вихованці Богодухівського ліцею №3 вже почали підгодовувати птахів і закликають долучитися до цієї справи інших учнів, адже без людської турботи взимку птахи гинуть від голоду та холоду.
«Пташині їдальні» приносять користь не лише природі, а й самій людині. Птахи, яких ви приваблюєте до свого саду, знищують шкідників-комах. За птахами дуже цікаво та приємно спостерігати.
Згідно плану роботи ліцею та на виконання завдань акції «Годівничка », в ліцеї пройшло свято « ДОПОМОЖЕМО ПТАХАМ».Пакети з-під молока, кефіру чи соку, пластикові пляшки – це найбільш доступний матеріал для виготовлення годівниці, які використовували учні, в які насипають крупне насіння чи висушені ягоди та сухофрукти і підвішують до гілок. Ще простіше – просто підвішували на мотузці шматочки несолоного сала. Найактивнішими були учні 1-а,( класний керівник Шастіна Є.В.)1-б (класний керівник Бугайова Н.І.) 4-а (класний керівник Дігтяренко К.В.) класів. Після , чого учні організовано вийшли і розвісили годівнички на подвір’ї ліцею, птахи і сьогодні залюбки прилітають до годівничок

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.